September 29, 2022

Aradığınız program, oyun, mobil uygulamalar, mobil oyunlar vs bilgisayarınız ve telefonunuz için ne gerekiyorsa bize sorun, sizin için bulalım.

Arkadaşlar, Lisanssız program serialleri, Crackli program dosyaları, Rapidshare linkleri, megashare linkleri, megaupload linkleri, fileupload linkleri, hotfile linkleri, oyun crackleri, oyun serialleri, oyun şifre ve key, full film, full mp3, full program, full oyun, program serialleri, şifre, crack, key, patch içerikler istemezseniz seviniriz.

[srp post_limit=’10’ post_random=’yes’ category_include=15092]

En Popüler İndirmeler

 

1. DirectX 10 İndir

DirectX 10 ücretsiz grafik geliştirme programı. DirectX 10, her tür oyuncular için inanılmaz ayrıntılı deneyimi sağlar ve oyun yaratıcıları, gerçekçilik bir oyun seviyesini artırmak için bilgi ve karmaşıklığı oyun dünyasında geliştirilmesi, dinamik aydınlatma ve hava gibi efektleri uygulamak ve daha fazlasını sağlar.

 

2. Raidcall İndir – Oyun İçin Sesli Sohbet, Mesajlaşma Programı

RaidCall hızlı ve kolay gruplar ile iletişim yapmayı sağlayan ücretsiz oyun içi sesli sohbet ve mesajlaşma programıdır.

CPU kaynaklarını az kullanarak, özellikle etkili ekip çalışmasından yararlanmak isteyen kullanıcıların, online oyun tüm türleri için ideal bir grup iletişim çözümüdür.

 

3. Adobe Flash Player 11.1 ActiveX İndir

Adobe Flash Player 11.1 ActiveX İndir: Adobe Flash Player ActiveX hata ayıklayıcısı indir. Adobe Flash Player Flash oynatıcısı ile internet tarayıcınızda flash eklentisi olacak. Ve bu sayede web tabanlı animasyonları, oyunları veya flash desteği gerektiren tüm uygulamaları çalıştırabileceksiniz.

 

4. Game Booster 3.4.0 İndir – Türkçe

Game Booster 3 yüksek FPS ve daha az gecikme için tasarlanmıştır ücretsiz, bedava program! Game Booster 3 eski bir PC olsa bile, size en iyi oyun deneyimi sunma yeteneğine sahiptir. Game Booster 3 PC performansı için sistem ayarlamaları sağlar. Game Booster 3, geçici olarak, arka plan işlemleri ve gereksiz Windows hizmetleri kapatıyor, RAM temizleme yaparak işlemci performansının artırılmasını sağlar.

 

5. PC İçin Tango İndir – Görüntülü Konuşma Programı

PC İçin Tango İndir: Cep telefonlarından ücretsiz görüntülü konuşma yapmak için Tango uygulamasını kullananlar için güzel bir haber. Artık PC den Laptop dan Tango uygulamasını kullanarak ücretsiz olarak görüntülü konuşma yapabilecekler.

DMCA.com Protection Status