August 17, 2022


Ücretsiz Video Düzenleme ve Video Efektleri Programı

ZS4 Video Editor 150’den fazla yerleşik video efekti içeren Windows sistemler için ücretsiz video düzenleme ve kompozisyon yazılımıdır. Diğer özellikler arasında, özel çıkış video genişliği ve yüksekliği, sınırsız parça ve alt bileşimler, video ve ses için özel hız ve yön değişikliği ve ses dalga formlarına köle efekti ve kompozisyon kontrolü olanağı bulunur.

8×8 veya 16000×16000 (~200 Megapiksel) çözünürlükte ve birçok boyutta video üretmek için yardımcı olacaktır. Her iki ses ve video sinyalinin aynı anda döngüleri ayarlanabilir.

Uygulama çok sayıda yerleşik efekt yardımı ile karmaşık ses ve video kompozisyonları oluşturmanıza olanak tanır. Programın kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. Bilgisayarınızda saklanan dosyalara ve klasörlere hızlı erişim sağlayan temiz bir arayüze sahiptir, bu sayede kullanacağınız veya düzenleyeceğiniz videoları hızlı bir şekilde seçebilirsiniz. Programın eksi yönü olarak herhangi bir yardım dosyasının olmamasıdır. Bu nedenle bu alanda uzman olmayan kullanıcılar kullanmakta zorluk yaşayabilir.

Program bozulma seçenekleri, renk ayarları ve diğerleri gibi geniş bir video efekti yelpazesi arasından seçim yapma olanağı sunar. Bu sayede kendi videolarınızı en güzel şekilde hazırlayabilirsiniz.

ZS4 Video Editor, videoları düzenlemek, video formatlarını dönüştürmek ve videolara efektler eklemek için kullanabileceğiniz kolay kullanımlı video düzenleme yazılımıdır. Yaklaşık olarak 3 MB dosya boyutuna sahiptir ve tüm Windows sistemleri ile uyumludur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"ZS4 Video Editor İndir – Ücretsiz Video Düzenleme ve Video Efektleri Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status