September 29, 2022


Zortam Mp3 Media Studio: Mp3 dosyaların kontrolünü sağlayan ücretsiz program.

Zortam Mp3 Media Studio her bir MP3 organize etme yazılımı bunun yanında ses cdlerini; mp3, wav formatına dönüştürebilen, wav’dan mp3’e dönüştüren, oynatma listesini düzenleme, mp3 dosyalarını yeniden adlandırma, aynı mp3 parçalarını bulma, mp3 dosyalarını arama ve kataloglama yapabilen çok becerikli, hamarat ve ücretsiz bir programdır.

Mp3 organize etme, ID3 etiketleri düzenleme, Mp3 Player, Mp3 normalize, CD Ripper, Mp3 den WAV formatında dönüştürme yapmayı sağlar. Toplu olarak Mp3 etiketleri düzenlemeyi sağlar. Otomatik toplu etiket işlemi kapak resimleri, şarkı sözleri ve otomatik olarak diğer meta ve Mp3 dosyalarını etiketler. Programın veritabanı Mp3 dosyaları üzerinde tam bir kontrol sağlar. Program gelişmiş dijital parmakizi teknolojisini kullanarak, müzik tanımlar, Albüm resmini, Şarkı Sözleri, Sanatçı, Tarz, Yıl, parça adı, parça numarası dahil olmak üzere diğer eksik bilgileri otomatik olarak indirme imkanı sunuyor.

Zortam Mp3 Media Studio Özellikleri; Çalma listesi düzenleyebilirsiniz. İnternetten şarkı sözlerini indirebilirsiniz. MP3`lerin ses seviyesini normalleştirebilir ve değiştirebilirsiniz. WAV/MP3 ve MP3/WAV arası dönüştürme yapabilirsiniz. MP3′leri CD`ye yazdırabilir. ID3 Etiketleri düzenler. MP3 kütüphanesi oluşturabilir. Müziklerinizi oynatabilir ve arattırabiliriniz. MP3`lere karaoke ekleyebilirsiniz. ID3 etiketlere şarkı sözü ve resim ekleyebilirsiniz.

Zortam Mp3 Media Studio indir

Zortam Mp3 Media Studio Bilgileri

Son Sürüm: Zortam Mp3 Media Studio 21.35

Boyutu: 22.41 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Zortam

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Zortam Mp3 Media Studio Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status