October 5, 2022


Zoom Player: Ücretsiz Medya Oynatıcı

Zoom Player, Windows bilgisayarlar ve tabletler için tasarlanmış ücretsiz sofistike bir medya oynatıcı programdır. Özel olarak hazırlanmış ‘Akıllı Oynatma’ teknolojisi temel alınarak daha fazla medya dosyası ve biçimi daha az güçlük, gelişmiş kararlılık ve daha yüksek performans ile oynatır.

Zoom Player’ın özelleştirilebilir ve tam ekran navigasyon sistemi, bir Fare, Klavye, Uzaktan Kumanda veya Tablet veya Telefon gibi bir Dokunmatik giriş cihazı kullanırken içeriğinize kolay erişilebilir olmasını sağlar. Güçlü medya kitaplığı JukeBox özellikleri, poster, arka plan ve meta veri bilgisi (genel bakış, yayın, tür ve daha fazlası) ile zenginleştirerek Movie & TV koleksiyonlarınızı yeni bir seviyeye taşıyor.

Zoom Player’ın tam ekran navigasyon sistemi, Ortam Kitaplığı, Dosya Tarayıcı, Oynatma Listesi, Renkli Kontrol, Ses Ekolayzır, Yer İmleri, Oynatma Geçmişi, Altyazı ve Ses Akışı Seçimi ve daha birçok gibi sezgisel arayüzleri içerir. Zoom Player’ın medya merkezi sadeliği, önceki bilgisayar deneyimine sahip kullanıcılar için idealdir.

zoom-player

Aslında, Zoom Player ile, herhangi bir bilgisayarı özel bir donanım veya işletim sistemi gereksinimi olmadan anında bir Ev Eğlence Merkezi (HTPC) haline dönüştürebilirsiniz. Zoom Player, Windows’un her sürümünde ve dokunmatik ekranlar ve Tabletler de dahil olmak üzere her türlü modern PC donanımında çalışır.

Zoom Player’ın modüler tasarımı ve esnekliğini kullanarak, işlevleri sınırlandıran veya genişleten, hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için ideal olan, güvenli bir görüntüleme ortamı kolayca tasarlayabilirsiniz.

Zoom Player tamamen ölçeklenebilir, en son medya formatlarını ve arayüzlerini destekliyor. Yeni özellikler, forum, Twitter ve Facebook sayfalarımızda açıkça belirtilen açıklama zaman çizelgeleri ve özellik entegrasyonu ile sürekli bir araya getiriliyor.

Zoom Player Free Bilgileri

Sürüm: Zoom Player Free 12.60

Boyut: 28.98 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Inmatrix

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Zoom Player Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status