September 29, 2022


Zoom Player Home Free – Medya Oynatıcı

Zoom Player Windows PC için güçlü, esnek ve özelleştirilebilir DVD ve ücretsiz medya oynatıcı. Smart Play teknolojisini kullanarak, daha fazla medya biçimlerini daha az güçlükle, geliştirilmiş kararlılık ve daha yüksek performans ile oynatmayı sağlar.

Zoom Player Home Ultimate Media Player oluşturmak için devam eden bir süreci temsil ediyor.Kullanıcı arayüzü ve fonksiyonları üzerinde benzersiz bir kontrole izin veriliyor. DVD ve High Definition klavye, fare ya da uzak bir cihaz ile uzaktan kumanda herşey üzerinden oynatma imkanı sağlıyor. Zoom Player Home Free 8.11 İndir.Medya oynatma hakkında düşündüğünüzü, Zoom Player Home Ücretsiz, zihninizi açmak için ilk şey olmalıdır.

Desteklenen Video Formatları:

DVD, BluRay (Ana Movie oynatma Decrypted), AVI, QuickTime (MOV / HDMOV), XviD, DivX, Windows Media (WMV / ASF), Flash Video (FLV), Flash (SWF), Cep Telefonu 3GPP (3GP/3G2) Kamera (MOD / TOD), OGG Filmi (OGM), Theora (ÖGV), Real Media (RM / RMVB), VideoCD (VCD), Super VideoCD (SVCD), MPEG (MPG), MPEG2 Programı (M2V/VOB/MOD ), MPEG2 Transport (TS/TP/TSP/TRP/M2T/M2TS/MTS/PVA/TOD), MPEG4 (SP / ASP), H.264 (MPEG4 AVC), MPEG4 ISO (MP4), Matroska (MKV), Media Center DVR (DVR-MS), VP3, VP6 VP7, Dijital Video (DV), Motion JPEG (MJPEG), FLIC (FLI / FLC)

Desteklenen Ses Formatları:

MP3, Windows Media (WMA), Gelişmiş Ses Kodlaması (AAC), OGG Vorbis (OGG), Ücretsiz kayıpsız ses CODEC (FLAC), CD-Ses (CDA), Dolby Digital (AC3), Cep Telefonu, Dijital Tiyatrosu (AMR) Surround (DTS), LPCM, Monkey Ses (APE), Real Media (RA), MusePack (PPK), OptimFROG (SOD), (​​SHN) kısaltın, Gerçek Ses (TTA), WavPack (WV), Apple kayıpsız Ses Kodlaması (ALAC), MIDI, Matroska (MKA), Wave Ses (WAV), SHOUTcast (Streaming), AIFF, MO3, IT, XM, S3M, MTM, umx.

Zoom Player Home Free son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Zoom Player Home Free 8.11 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status