August 13, 2022


Ücretsiz Antivirüs ve Güvenlik Duvarı Programı

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall 2017 internet kullanıcıları için temel koruma sağlayan ücretsiz antivirüs ve güvenlik programıdır. Dinamik bir güvenlik duvarının güvenliğini, internet kullanımı uygulamaları üzerinde tam kontrol ile birleştiren ZoneAlarm, davetsiz misafirlere karşı koruma sağlar. ZoneAlarm’a bilgisayarınızı nasıl kullandığınızı söylerseniz, güvenlik duvarı yalnızca onayladığınız ve başlattığınız trafiklere izin verir.

ZoneAlarm Free Antivirus, kişisel ve kar amacı gütmeyen kullanım için ücretsiz olarak sunulmaktadır. ZoneAlarm Free Antivirus Firewall, maksimum koruma ve performans için ZoneAlarm Antivirus ve Firewall’u sorunsuz bir şekilde bütünleştiren bir üründür. Virüsleri, casus yazılımları, truva atları, solucanları, botları ve rootkitleri tespit eder ve engeller; geleneksel anti-virüs korumasını atlayan yeni saldırıları tespit edip durdurmak için şüpheli davranışlar için programları izler.

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall 2017 ile bilgisayarınızı virüslerden ve zararlı yazılımlardan (malware) koruma sağlayabilirsiniz. Bilgisayar korsanlarının bilgisayarınıza gizlice erişmesini engeller. Kimliğinizi ve çevrimiçi gizliliği koruyarak, güvenli bir şekilde internette gezinme imkanı sağlar.

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall özellikleri

Antivirus ve Anti-Spyware: Virüsleri, casus yazılımları, truva atları, solucanları, botları ve daha fazlasını algılar ve kaldırır. Bağımsız olarak üstün koruma için test edilmiştir. İşletim sisteminizi çekirdek düzeyinde virüs önleme ile korur. Tarama Modları ile korumanızı özelleştirmenizi sağlar. Günlük imza güncellemesi, başkalarının kaçırdığı yeni virüsleri tespit eder ve durdurur.

Temel Güvenlik Duvarı (Firewall): Ön kapıdaki internet saldırılarını durdurur ve yolda hırsızları yakalar. Gelen ve giden saldırılara karşı proaktif koruma sağlar. Hem gelen hem de giden trafiği izler ve tehlike tespit ettiğinde bloke eder. Tam Gizli Mod sayesinde bilgisayar korsanlarına görünmez olmanızı sağlar. Kill Controls ile kötü amaçlı programları hemen devre dışı bırakır.

Ek Katmanlar: Birden çok katmanlı gelişmiş koruma özellikleri sayesinde eşsiz bir güvenlik sağlar. Kablosuz ağları algılar ve en güvenli güvenlik duvarı koruma ayarını otomatik olarak uygular. Gerçek zamanlı güvenlik güncelleştirmeleri sağlar, kırılma tehditlerine karşı hızlı yanıt verir ve milyonlarca kullanıcının tehdit verilerini kullanır.

Online yedekleme: Bilgisayarın arızalanması veya kaybolması durumunda kişisel dosyalarınızı ve verilerinizi yedekler.

Kimlik koruma: Kredi dosyalarınızda yetkisiz değişiklikler olursa uyarır.

Oyun Modu: İsteklerinizi, taramalarınızı, güncellemeleri ve uyarıları geçici olarak azaltarak daha az kesinti ile oyun oynayabilirsiniz.

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall Bilgileri

Sürüm: ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall 2017

Boyut: 298.28 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall Son Sürüm İndir – Ücretsiz Antivirüs ve Güvenlik Duvarı Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status