Zombie Hunter: Android için Ücretsiz Zombi Öldürme Oyunu

Zombie Hunter son dönemlerde popüler olan zombi oyunları kategorisinden olan Android telefon ve tablet için ücretsiz zombi öldürme oyunudur. Zombiler şehrin içinde her tarafa saldırıyor. Önüne çıkan herkesten intikam alırcasına yok etmek için saldırıya geçtiler. Seninde yapman gereken bu zombileri yok etmeye çalışmaktır.

Oyun muhteşem görsel ortamlar ve gerçekçi özelliklere sahip olduğundan gerçek anlamda zombiler tarafından istila edilmiş olan bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda 150’den fazla görevler boyunca, dört farklı mod arasından seçim yaparak savaşa başlayın. Ateş ettikten sonra vurduğunuz zombi gerçek hayatta öldürüyormuş gibi bir ortamdaymış gibi havaya sokacak sizi. Hava koşullarının değiştirilmesini ayarlayarak farklı ortamlarda oyunu oynayın.

zombie-hunter-indir-android

Sezgisel ve tamamen yapılandırılabilir kontrolleri her oyuncunun tercihlerine uygun şekilde ayarlar yapılmasına imkan sağlıyor. Muhteşem ragdoll efektleri ve aksiyon oyunu kameraları sayesinde oyunu en iyi şekilde takip edin. Onları daha etkili silahlar ile vurmak için ve daha geniş çaplı yıkımlar yapabilmek için mermi, roket atar yüzlerce keskin nişancı makineli tüfekleri ve diğer güçlü silahlar arasından seçin.

Oyunda güçlülük derecesine göre zombiler ile karşılaşacaksınız. Yeni nesil olan radarı kullanarak onların gizli olanlarını ortaya çıkarmak ve sadece tek bir atış ile en tehlikeli zombi türlerini öldürmek için elinizdeki cephaneliği yükseltmeye çalışın.

Zombie Hunter (Android) Bilgileri

Fiyat: Ücretsiz

Boyut: Cihaza göre değişir

Dil: İngilizce

Gerekli sürüm: Android 2.3.3 ve üzeri

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Zombie Hunter İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status