August 15, 2022


Windows için Bedava FTP Sunucusu

zFTPServer Suite, evdeki bilgisayarınızdan kendi dosya paylaşımınızı veya hizmetinizi indirmenizi sağlayan, kullanıcı dostu ve kullanımı kolay bir FTP sunucusudur. SSL / TLS, aktarım sınırları, gerçek zamanlı izleme, sanal dizinler, kullanıcı grupları ve daha fazlası için tüm standart FTP özelliklerini sunar. Ayrıca, seçilen bir kullanıcıyı tekmeleyebilir, seçili kullanıcı etkinliğini izleyebilir ve oturum açma, aktarma limitleri ve hız sınırları için kullanıcı başına kısıtlamalar ayarlayabilirsiniz.

Ek özellikler istatistikler, pasif bağlantılar için destek ve özelleştirilebilir günlüğü içerir. 4 sürüm vardır: Kişisel, Profesyonel, Kurumsal ve İşletme. Kişisel sürümü, en çok 5 kullanıcı hesabı ile kullanılabilir. Yüksek güvenlik ve esneklik ile zFTPServer Free aile, akrabalar veya bir grup arkadaşınız için mükemmel bir dosya paylaşım çözümüdür. Bu güvenilir ve kullanımı kolay paket, parola korumalı bir web sayfasında büyük dosyalar göndermenizi ve almanızı kolaylaştırır.

Ücretsiz dosya paylaşım çözümümüz, maksimum 5 hesap ve 3 bağlantı için kullanılabilir. zFTPServer Free herhangi bir boyuttaki belgeleri ve resimleri işleyebilir. Ve ayrıca daha yüksek bir güvenliği var. Kullanıcı dostu tasarım, bağlı herkes için kolay ve hızlı bir şekilde yönetilmesini sağlar.

zFTPServer Suite Sistem Bilgileri

Boyut: 4.6 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

zFTPServer Suite 32 Bit Sürümü İndir

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"zFTPServer Suite İndir – Ücretsiz FTP Sunucusu (32 – 64 Bit)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status