August 15, 2022


Windows PC için Yeni Yahoo Messenger

Yenilenmiş arayüz ve tasarımıyla Windows bilgisayarlar için Yeni Yahoo Messenger şuan indirilebilir durumda. Hesabınız aynı kalmaktadır ama program arayüzü ile ilgili bir çok değişmiş ve daha kaliteli bir görünüm kazanmıştır.

Yeni Yahoo Messenger uygulaması ile anında fotoğraf paylaşma, GIF gönderme ve hatta mesajların gönderimini kaldırma mevcuttur.

Daha hızlı ve daha fazla fotoğraf paylaşma. Anında yüksek çözünürlüklü fotoğraf paylaşımı, tüm hafta sonu fotoğraflarını tek seferde paylaşmanı sağlar.

O mesajı veya fotoğrafı göndermemiş olmak mı isterdin? Konuşmadan kaldırmak için “Gönderiyi Kaldır”’a dokunman yeterli. Yanlışlıkla veya istemeyerek gönderdiğiniz bir mesajı hemen geri alın ve hiç gönderilmemiş gibi olsun.

Neden tepkilerini bir emojiyle sınırlayasın ki? Kendini hareketli GIF’lerle anlat. Sadece emojiler değil ayrıca hareketli GIF resimler ile her şeyi daha eğlenceli hale getirebilir ve duygularınızı daha net ifade edebilirsiniz.

yeni-yahoo-messenger-indir-windows

İster bire bir sohbetler başlat, ister kişilerini kullanarak grup sohbetleri oluştur. Mesajlara ve fotoğraflara sadece bir “beğeni” ile karşılık vermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Facebook, Instagram tarzı beğen seçeneği ile paylaşılan fotoğrafları, videoları veya mesajları sadece beğenmek istiyorsanız işte bu özellik keyif veriyor.

Bunların yanı sıra Yeni Yahoo Messenger, doğrudan e-posta hesabınız üzerinden sohbet etme imkanı da sağlar. Yeni Yahoo Messenger’ın
gelen kutuna gelip gelmediğini görmek için Yahoo Mail’e giriş yap. Şimdi yoksa bile yakında gelecek demektir!

Yeni Yahoo Messenger Bilgileri

Sürüm: Yeni Yahoo Messenger 0.8.231

Boyut: 43.99 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7

Üretici: Yahoo

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Yeni Yahoo Messenger İndir (Windows)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status