August 11, 2022


Windows’dan Program Kaldırma Aracı (HiBit Uninstaller)

HiBit Uninstaller, yazılımı kaldırabilmenizi sağlayan standart Windows “Programlar ve Özellikler” uygulamasına bir alternatif sunan ücretsiz bir araçtır. Şu anda yüklü olan programların bir listesini sunar ve kalanlardan arındırmadan herhangi bir öğeyi kaldırmanıza izin verir. HiBit Uninstaller önce yazılımla birlikte gelen standart kaldırma uygulamasını başlatacak ve kaldırma işlemi tamamlandıktan sonra herhangi bir dosyayı, kayıt defteri girdilerini ve kaldırıcı tarafından geride bırakılan öğeleri taramayı teklif edecektir.

Tarama artık öğeleri bulursa, geride bırakılmış olan tüm dosyaları, kayıt defteri girişlerini, başlangıç ​​girişlerini, servis vb. Bir listesini görüntüleyeceksiniz ve bunları kaldırma seçeneğiniz var.

Temiz kaldırma özelliklerine ek olarak, program ayrıca, bir Başlangıç Yedeği, Boş Klasör Temizleyicisi, Hizmet Yöneticisi, Önemsiz Dosyalar Temizleyici, Kısayol da dahil olmak üzere, zorla kaldırma, geçersiz yükleme girişlerinin silinmesi, Google’da arama ve daha birçok desteği de içerir.

HiBit Uninstaller Sistem Bilgileri

Boyut: 2.5 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Üretici: HiBitSoftware

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Yazılım Kaldırma Programı İndir – Ücretsiz Program Kaldırma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status