October 5, 2022


Android İçin Yandex.Navigasyon Uygulaması

yandex-navigasyon-indir-android-ucretsiz-navigasyon-uygulamasiYandex.Navigasyon, yol haritası sunan ve yolun en az trafik olduğu noktalardan hedefe ulaştırmayı sağlayan Android mobil cihazlar için ücretsiz ve Türkçe en iyi navigasyon uygulamalardan biridir. Yandex.Navigasyon uygulaması anlık trafik durumuna göre en uygun yön tarifi sunar ve trafik durumuna göre alternatif yollar çizen ilk ücretsiz navigasyon uygulamasıdır.

Yandex.Navigasyon uygulaması ile en boş ve kestirme yolu sunar. Kırmızı, sarı ve yeşil renklerle trafik yoğunluğu hakkında bilgi verir. Sesli komutlar ile dönemeçlere gelmeden sizi uyarır. Güncel sürümlerine sesli komu özelliği eklenmiştir. Yazmaya gerek kalmadan sesli komut ile gideceğiniz yeri söyleyin. 3 boyutlu binalar, gece ve gündüz modu ile navigasyonu keyifli hale getirir. Sürekli otomatik harita güncelleme ile doğru sonuçları sunar.

Bilmediğiniz bir yerden hedefe sorunsuz bir şekilde ulaşmak için Yandex.Navigasyon uygulamasını kesinlikle deneyin. Odaklanma sorunu yaşamadan doğru yoldan ilerlemenizi sağlar. Yandex.Navigasyon ile özellikle trafikli yollardan kaçınabilirsiniz. Uygulamanın en sevdiğim özelliklerden biri de yan yol ve ana yolda ilerlerken trafik nerede az ise oraya yönlendirir ve bu sayede trafik çilesini fazla yaşamazsınız.

Yandex.Navigasyon yeni sürümünde kurumlara göre aramada kategori listesi genişletilmiştir. Uygulama çökmesi ile ilgili tüm sorunlar düzeltilmiştir. Sesli arama sırasında meydana gelen çökme sorunları ortadan kaldırılmıştır.

Android için Yandex.Navigasyon indirin ve trafikten kurtulun. Bilmediğiniz konumlarda doğru yoldan gidin. Sorunsuz bir yol tarifi uygulaması arayanlar için harika bir uygulamadır. Artık yol bilmeden bile istediğiniz her yeri yolunuzu kaybetmeden gezin.

Sistem: Cihaza göre değişir

Boyutu: Cihaza göre değişir

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Üretici: Yandex

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Yandex.Navigasyon İndir (Android) – Ücretsiz Navigasyon Uygulaması" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status