August 13, 2022


Windows için Yandex tarayıcısı

Yandex.Browser, Windows sistemler için ücretsiz ve Türkçe web tarayıcıdır. Yandex tarayıcı alanına farklılıklar katmaktadır. Yandex.Browser hızlı ve sade bir görünüm ile beğeni toplayacağını düşünüyorum. Kullanım açısından faydalı özellikler ve özelleştirme seçenekleri ile gayet başarılı bir tarayıcıdır.

Yandex Browser tarayıcısını tüm cihazlar üzerinde kullanabilirsiniz. Windows, Mac, Android ve iOS cihazlar için kullanılabilir.

Yandex.Browser’ın yeni özelliği Zen, tercihlerinizden otomatik oluşan ve ayarlanan özel bir yayın akışıdır. İlgi konularınızı analiz ederek sürekli interneti tarayan Zen beğenebileceğiniz makaleleri, görselleri ve videoları bir öneri şeridi şeklinde sunar. Zen’i ne kadar çok kullanırsanız önerilerin sizin tercihlerinizle uyumu o kadar artar.

İçerik önerileri: Tarayıcınızın başlangıç ekranın sağ kısmında bulunan kişiselleştirilmiş Zen akışınızda ilgi çekici makaleler, haberler ve videolar görebilirsiniz. Zen önerileri artan bir doğruluk payıyla düzenlemek için ilgi alanlarınızı ve geri bildirimlerinizi analiz eder.

Turbo modu: Yavaş internet size engel olmasın. İnternet hızınız yavaşladığında sitelerin daha hızlı yüklenmesini sağlayan Turbo modu etkinleştirilir. Turbo modu internetteki çalışmanızı hızlandırmakla kalmayıp internet kullanımında da tasarruf etmenizi sağlıyor.

Güvenlik: Protect aktif güvenlik teknolojisi Yandex.Browser’a dahil edilmiştir. Bu teknoloji indirilen dosyaları virüslere karşı denetler, tehlikeli sitelere karşı uyarır, erişime açık olan ağlara bağlanıldığında şifrelerinizi korur.

Akıllı satır: Dolar kurunu veya İstanbul’daki hava durumunu öğrenmek için daha aramanızı yaparken yanıtı ipuçlarında görürsünüz. Favoriler ve daha önce ziyaret ettiğiniz siteler de bunlara dahildir. Aklınıza geleni girin, Yandex.Browser ne demek istediğinizi anlasın.

Arkaplanlar: Tarayıcınızda arkaplanı ruh halinize göre değiştirebilirsiniz. Varolan arkaplanlardan birini seçin ya da sevdiğiniz bir resmi yükleyin.

yandex-browser-windows-turkce-indir

Yandex Browser (Windows) Bilgileri

Son Sürüm: Yandex Browser 16.7.1

Boyutu: 55.23 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Yandex

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

2 Yorum yapıldı

  • ramiz
    30 Nisan 2020

    Türkçe indir yazıyor ama ruşça iniyor Türkçe değil.

  • Selçuk Gönültaş
    1 Mayıs 2020

    O zaman indirirken Türkçe dil seçeneğini seçmemişsiniz.

"Yandex Browser (Windows) Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status