August 13, 2022


iPad için Yandex tarayıcısı

Yandex.Browser, iPad tabletler için tasarlanmış ücretsiz ve Türkçe web tarayıcıdır. Yandex tarayıcı alanına farklılıklar katmaktadır. Yandex.Browser hızlı ve sade bir görünüm ile beğeni toplayacağını düşünüyorum. Kullanım açısından faydalı özellikler ve özelleştirme seçenekleri ile gayet başarılıdır. Sesli arama özelliği de sunan güvenilir bir tarayıcıdır.

Yandex Browser tarayıcısını tüm cihazlar üzerinde kullanabilirsiniz. Windows, Mac, Android ve iOS cihazlar için kullanılabilir.

Yandex.Browser’ın yeni özelliği Zen, tercihlerinizden otomatik oluşan ve ayarlanan özel bir yayın akışıdır. İlgi konularınızı analiz ederek sürekli interneti tarayan Zen beğenebileceğiniz makaleleri, görselleri ve videoları bir öneri şeridi şeklinde sunar. Zen’i ne kadar çok kullanırsanız önerilerin sizin tercihlerinizle uyumu o kadar artar.

İçerik önerileri: Tarayıcınızın başlangıç ekranın sağ kısmında bulunan kişiselleştirilmiş Zen akışınızda ilgi çekici makaleler, haberler ve videolar görebilirsiniz. Zen önerileri artan bir doğruluk payıyla düzenlemek için ilgi alanlarınızı ve geri bildirimlerinizi analiz eder.

Turbo modu: Yavaş internet size engel olmasın. İnternet hızınız yavaşladığında sitelerin daha hızlı yüklenmesini sağlayan Turbo modu etkinleştirilir. Turbo modu internetteki çalışmanızı hızlandırmakla kalmayıp internet kullanımında da tasarruf etmenizi sağlıyor.

Android cihazlar için Turbo modu 2.0, tarayıcıda sayfaların, görsellerin ve videoların yüklenmesini hızlandırır ve düşük internet bağlantısında bile internet kullanımının kalitesini arttırır.

Eşitleme özelliği, Yandex hesabınız yardımıyla Yandex.Browser Favoriler’inin otomatik olarak bilgisayarınızdan mobil cihazınıza aktarılmasını sağlar.

Favori sitelerinize tek tıklamayla geçin: Yandex.Browser favori sitelerinizi hatırlar. Favori sitelerinizin adresini girmenize gerek kalmadan kolayca bu sitelere ulaşabilirsiniz. Tercihleriniz değiştikçe favori siteler listeniz otomatik olarak güncelllenir.

Güvenlik: Protect aktif güvenlik teknolojisi Yandex.Browser’a dahil edilmiştir. Bu teknoloji indirilen dosyaları virüslere karşı denetler, tehlikeli sitelere karşı uyarır, erişime açık olan ağlara bağlanıldığında şifrelerinizi korur.

Akıllı satır: Dolar kurunu veya İstanbul’daki hava durumunu öğrenmek için daha aramanızı yaparken yanıtı ipuçlarında görürsünüz. Favoriler ve daha önce ziyaret ettiğiniz siteler de bunlara dahildir. Aklınıza geleni girin, Yandex.Browser ne demek istediğinizi anlasın.

Arkaplanlar: Tarayıcınızda arkaplanı ruh halinize göre değiştirebilirsiniz. Varolan arkaplanlardan birini seçin ya da sevdiğiniz bir resmi yükleyin.

yandex-browser-ipad-turkce-indir

Yandex.Browser (iPad) Bilgileri

Sürüm: 16.7.0.3679

Boyutu: 62.9 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: iOS 7.0 ve üzeri

Üretici: Yandex

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Yandex.Browser (iPad) Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status