August 14, 2022


Çoklu ortam görüntüleme, düzenleme ve dönüştürme programı

Sadece resim ve fotoğraf görüntülemek için geliştirilen XnView, sadece görüntü dosyaları değil çoklu ortam dosyaları görüntülemek, düzenlemek ve dönüştürmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe başarılı bir programdır.

XnView ile resimlerinizi çeşitli şekillerde tarayabilir, organize edebilir ve görüntüleyebilirsiniz. Küçük resim gösterimi, tam ekran, FX ile slayt gösterisi, resimleri karıştırma gibi görüntüleme yöntemleri vardır.

XnView, görüntü düzenleme araçları ile resimler ve fotoğraflar üzerinde kolayca düzenlemeler yapabilirsiniz. Görüntüleri yeniden boyutlandırma, döndürme ve kırpma, kayıpsız döndürme ve kesme gibi faydalı araçlar içerir. Görüntülerin parlaklığını, konstratını ayarlayabilirsiniz. Fotoğraflara efekt ve filtre uygulama gibi pek çok düzenleme araçları vardır.

xnview

“XnView” popüler tüm görüntü formatlarını destekler. Ayrıca slayt gösterisi, internet sayfaları, iletişim tablosu, küçük görüntüler ile video galerisi, dosya listeleme ve görüntüler şeridi oluşturmak için XnView programını kullanabilirsiniz.

XnView Bilgileri

Sürüm: XnView 2.39

Boyut: 18.43 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"XnView Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status