wxMP3val – Bozuk Mp3 Dosyalarını Düzenleme

wxMP3val bütünlüğü için müzik tarama ve bozuk MP3 dosyalarını (örneğin eksik indirilen, kesilen Mp3 dosyaları) düzeltmek için ücretsiz program. Özgün dosyanızın bir yedekleme kopyasını otomatik olarak oluşturarak sorunları düzeltir. MP3 dosyaları için öncelikle kullanılan, MP3val diğer MPEG sürümlerini de destekler.

wxMP3val programını ücretsiz olarak indirin be çalıştırın. Bilgisayarınızdaki müzikleri tarar ve bozuk Mp3 dosyalarını düzeltmek için imkan sağlar. Program müzik dosyaları ile yaşadığınız bir çok sorunu çözebilir ancak hepsini değil elbet. Müzikleri onarmadan önce orijinal müzik dosyasının bir kopyasını oluşturur. Bu sayede olumsuz herhangi bir durumda müziklerinize hiçbir şey olmaz.

Program basit bir arayüze sahiptir. Düzenlemek istediğiniz müzik dosyalarını program aktarın ve tarama başlatın. Sorunları kısımları tespit ederek onarmaya çalışır. Dosyaları tek tek veya klasör ile toplu olarak program arayüzüne aktarabilirsiniz. Bozuk dosyalarınız için ilk önce bir tarama başlatın ve daha sonra Repair (Onarma) düğmesine tıklayarak onarımı başlatabilirsiniz.

wxMP3val basit bir arayüz ve hızlı kullanımı ile başarılı bir programdır. Sizde bu program sayesinde bozuk mp3 dosyaları düzeltme/onarma imkanı elde edebilirsiniz.

Boyutu: 4 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • emrah benli
    17 Ocak 2013

    ben restore ediyorum müzikleri ama hepsi aynı çalıyor ne yapmam gerek acaba.?

"wxMP3val İndir – Bozuk Mp3 Dosyalarını Düzenleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status