August 17, 2022


Windows Gizlilik Ayarlarını Değiştirme Programı

Windows gizlilik ayarlarınızı Windows Privacy Dashboard (WPD) ile düzeltin. WPD, Windows Gizlilik modülünde çok sayıda ayarı ayarlamanıza izin veren Windows için ücretsiz bir uygulamadır.

Gizlilik ayarlarınızı düzenlemek için ücretsiz bu programı kullanın. WPD (Windows Privacy Dashboard), birçok kullanıcı arasında gizlilik endişelerine neden olduğu bilinen çeşitli Windows gizlilik ayarlarını özelleştirmenize olanak tanıyan uyarlanmış ücretsiz bir yazılımdır.

Uygulama, Güvenlik Duvarı ayarlarınızı değiştirmenize, uygulamaları kaldırmanıza ve hangi uygulamaların bilgisayarınızda erişebileceğini kontrol etmenize yardımcı olacak. Diğer özellikler arasında varsayılan Windows uygulamalarını (MS İpuçları, Get Office, MSN Money vb.) kaldırmanın yanı sıra kişisel verilerinizden hangilerinin diğer uygulamalar tarafından erişilebileceğini denetlemenize izin veren bir takım ayarlarda içermektedir.

Hangi ayarlara dokunulabileceğini veya değiştirilebileceğini belirlemenize yardımcı olabilir, böylece hangi ayarların değiştirilmesi gerektiğinden emin değilseniz orijinal ayarlarınızı önce kaydettiğiniz önerilir; böylece değişiklikler sorun oluşturursa, orijinal ayarların ne olduğunu biliyor olabilirsiniz ve geri dönün geri.

Kısaca özetlersek Windows Gizlilik Panosu’nu (WPD) indirerek ve gizliliğinizi koruyun.

WPD sistem bilgileri:

Boyut: 102.6 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"WPD Ücretsiz İndir Windows" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status