August 15, 2022


LOL oyunu için yeni harita yapma ve yükleme programı

Wooxy, League of Legends (LOL) oyunu için skin (haritalar veya şampiyon) yüklemeye olanak sağlayan ücretsiz bir programdır. Uygulama tüm klasik sunuculara (NA, EUW, EUNE, LA, BR, RU, TU, OC, KR, PBE ve Garena) hızla özel arayüz, skin, harita ekler. Ayrıca, kendi özel skin/tema yapmanıza yardımcı araçlar da sunar.

Dünyanın en popüler online oyunlarından biri olan League of Legends (LOL) oyununa yeni harita ve şampiyonlar eklemek için bu ücretsiz yazılımı kullanabilirsiniz. Oyun için kendi zevkinize uygun bir harita oluşturarak sunuculara yükleme imkanı da sunar. Wooxy programı sayesinde LOL oyunun görünümünü değiştirin ve daha keyifli bir şekilde oynayın.

League of Legends (LOL) için yeni harita nasıl yapılır veya nasıl yüklenir sorusunun cevabı için Wooxy programını kullanabilirsiniz. Hazırlayacağınız veya hazır haritalar kullanarak LOL haritasını değiştirmek için iyi bir yardımcı olacaktır.

wooxy-indir-league-of-legends-lol-icin-harita-yukleme-programi

Wooxy uygulamasının 1.5.0.7 sürümüdür. Bu sürüm ile program daha akıllı hale gelmiştir. Aynı dosyaları kullanarak 2 skin yüklemek istediğiniz zaman, diğer skin kaldırma yerine “paylaşımlı olmayan” dosyaları yüklemeyi isteyip istemediğinizi soracaktır. Görüntüleri ve haritaları düzenlemek artık daha hızlı ve kolay olacak.

wooxy-indir-league-of-legends-lol-icin-harita-yukleme-programi-1

Wooxy programı Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista sistemleri ile uyumludur. Ayrıca Microsoft .NET Framework 4.5 veya üzeri bir sürümün bilgisayarınızda yüklü olması gerekiyor. Wooxy programı 13.3 MB dosya boyutuna sahiptir. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Wooxy İndir – League of Legends (LOL) Harita Yapma ve Yükleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status