PC için Hassas Klasörleri ve Dosyaları Gizleme Programı

Wise Folder Hider Free programın ücretsiz sürümü olup herhangi bir klasörü, dosyayı veya çıkarılabilir sürücüyü kolayca gizlemenizi sağlar. Kişisel dosyalarınızı, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve diğer kişisel verilerinizi bilgisayarınızdan ücretsiz olarak saklayın.

Sürücüye farklı bir işletim sisteminden erişilmiş olsa bile, gizli dosyalar ve klasörler görünmez olacak ve erişilemez olacaktır. Öğeleri göstermenin tek yolu Folder Hider’ı çalıştırıp doğru parolayı girmektir. Çoğu durumda, bir USB sürücüsünü başkaları ile paylaşmanız gerekir ve bazı dosyalar başkaları tarafından okunur. Wise Folder Hider 4 ile kişisel dosyalarınızı ve klasörlerinizi bir tıklama ile USB çubukta gizleyebilir ve parola ile koruyabilirsiniz.

Tüm klasörleriniz ve dosyalarınız, belirttiğiniz bir ana şifreyle korunmaktadır ve bu çoğu kullanıcı için yeterli olacaktır. Ek bir güvenlik seviyesine ihtiyacınız varsa, çift şifre koruma özelliğini kullanabilir ve gizlediğiniz her dosya veya klasör için ikincil bir şifre belirleyebilirsiniz.

Sonuç olarak Wise Folder Hider ile, dosyalarınızı ve klasörlerinizi kolayca gizleyebilirsiniz. Özel veya önemli verilerinizi yetkisiz erişime ve silinmeye karşı koruyun. Belirli dosya, klasör veya sürücünün ikinci seviye şifresi de güvenliği artırır.

Wise Folder Hider Free sistem bilgileri:

Boyut: 2 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Wise Folder Hider Free İndir (32 – 64 Bit)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status