Ücretsiz disk temizleme programı

Wise Disk Cleaner Free, disk temizleme için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe PC temizleme programı. Bilgisayarımızda oluşturulan gereksiz, geçici sistem dosyaları bilgisayar performansının yavaşlamasına neden olur. Disk kullanım kapasitesini artırmak için bu gereksiz dosyaları sistemden kaldırmak bilgisayar performansını artıran en büyük etkenlerden biridir. Bilgisayar da ki bu gereksiz sistem dosyalarını kendimiz kaldırmak istersek çok zaman alır. Özellikle hangi dosyanın, hangi uygulamaya ait olduğunu bilemeyiz ve silmek istediğimiz dosyalar sistem dosyaları olabilir ve sistemin çökmesine neden olur.

Tüm bu olasılıkları düşündüğümüz zaman kaliteli bir program ile bu gereksiz dosyaları temizlemek en iyisi. Ama kaliteli programlar çoğunlukla ücretli programlar. Bende sizler için öyle bir program paylaşıyorum ki, her hangi bir ücret ödemeden, ücretsiz olarak gereksiz dosyaları temizleyin. Türkçe dil desteği ile de daha temiz ve kolay bir kullanım sunuyor.

Free Wise Disk Cleaner programı sisteminizde ki gereksiz dosyaları tespit ederek, bu dosyaların temizlenmesini sağlar. Disk temizleme işlemi yaparak, disk kullanım artırır ve bilgisayar performansını artırır.

Wise Disk Cleaner Free özelliklerine bakalım;

  • Hızlı ve gelişmiş disk tarama algoritması sayesinde, Wise Disk Cleaner çok hızlı bir şekilde diski tarar.
  • Komut satırı desteği.
  • Hem acemi kullanıcılar ve profesyoneller için kullanımı çok kolay.
  • Bilgisayarınızdaki tüm gereksiz dosyaları (geçici dosya, IE Tarihi ve diğer gereksiz dosyaları da dahil olmak üzere) arama ve temizleme.
  • Ömür boyu ücretsiz teknik destek.

Admin Yorumu; Arkadaşlar programı kendim kullandım memnun kaldım. Bilgisayar hız konusunda aşırı bir artış  olmasa da gözle görülür bir artış oldu. Kesinlikle memnun kalacaksınız. Zaten kaliteli, ücretsiz ve Türkçe olması yetiyor.

Wise Disk Cleaner Free Bilgileri

Boyutu: 314 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Wise Disk Cleaner Free Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status