August 17, 2022


WinZip Açıklama:

WinZip 14.0, orjinal ve en popüler sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosyaları açma programıdır.En çok kullanılan sıkıştırma programlarından biri olan WinZip’in en son sürümü. WinZip ile *.ZİP, *.RAR, *.TAR, *.BZ2 vb. formatlarındaki dosyaları sıkıştırabilir, açabilirsiniz.

Winzip direkt olarak dosyaları CD ve DVD’ye yazdırabilmektedir. Zip dosyalarını ftp ile upload edebilmektedir.
Winzip artık resimleri daha yüksek oranda sıkıştırabiliyor, bunun yanında resim boyutlandırma, mail gönderme gibi resimler üzerinde daha fazla işlem yapabilme özellikleri eklenmiş. 7z, IMG, ISO formatlarını da artık destekleyen Winzip, RAR, BZ2, CAB, LHA, Z, GZ, TAR, UUE, XXE, BinHex, Mime ve ZIP formatlarını desteklemektedir.

WinZip arşivleme ve dosya sıkıştırma, sıkıştırılmış arşivlerden dosya çıkarmak için en iyi programlardan biridir. Dosya sıkıştırma, dosya paylaşımı, dosya şifreleme ve veri yedekleme için dünyanın en popüler Windows Zip, arşiv programıdır.

Şimdi e-posta gönderme ve depolama yükleme ve zip / verimli hızlı, dosyaları unzip güvenli daha hızlı ve kolay! WinZip temel mimari gelişmeler, basitleştirilmiş bir tasarım ve yeni ve önemli dosya paylaşım işlevselliği sunuyor.

WinZip” orjinal ve en popüler sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosyaları açma programıdır. 7z, IMG, ISO formatlarını da artık destekleyen Winzip, RAR, BZ2, CAB, LHA, Z, GZ, TAR, UUE, XXE, BinHex, Mime ve ZIP formatlarını desteklemektedir.

Yüksek hız için sıfır zip sıkıştırma motoru. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için geliştirilmiş menüler ve araçlar. Zahmetsiz bir şekilde dosya paylaşım yapmak yenilikçi Posta ve e-posta özellikleri.

WinZip 14 Bilgileri

Boyut: 13.19 MB

Dil: İngilizce

Lisans: Deneme Sürümü

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"WinZip 14.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status