WinUtilities: Sistem Performansını Artırma Programı

WinUtilitiesWinUtilities (Free Edition) Microsoft Windows için çok fonksiyonlu bir sistem performansı artırma ve optimizasyon paketidir. WinUtilities sistem performansını artırmak için kullanılabilecek ücretsiz ve Türkçe iyi bir programdır. Sistemi hızlandırmak için denemekte fayda var.

WinUtilities optimizasyon araçları, PC’nizin performansını güçlendirmek, kendi güvenliğini artırmak ve ayarlarını optimize etmek ve özelleştirmek ve ekranları kişiselleştirmek için yardımcı olur.

WinUtilities Temizleme ve Onarım bölümünde; Disk Temizleme, Kayıt Defteri Temizleme, Kısayolları düzenleme, Kaldırma yöneticisi mevcut.

Optimize ve Geliştirme bölümünde; Kayıt Defteri birleştirme, Disk birleştirme, RAM Bellek optimize, BHO kaldırma, Başlangıç temizleyici mevcut.

Gizlilik ve güvenlik bölümünde; Geçmişi temizleme, İşlem güvenliği, EXE koruyucu, Dosya parçalayıcı, Silinen dosyaları geri getirme mevcut.

Ve diğer bölümlerde bir çok optimize araçları mevcut. WinUtilities programını kesinlikle tavsiye ediyorum.

WinUtilities ücretsiz ve Türkçe sistem performansını artırma programını hemen indirin. PC performansını artırmak için iyi bir seçim olabilir. Denemenizi tavsiye ederim.

Son Sürümü: WinUtilities 12.43

Boyutu: 6.09 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Virüs Taraması: 0 / 18

Üretici: YL Computing, Inc.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"WinUtilities Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status