August 17, 2022


USB’den Windows 10, 8.1, 8, 7 Kurma Programı

WinToUSB-indir-WinToUSB ile flash belleğinize bootable/önyüklenebilir özelliği kazandırarak Windows kurulum diski haline getirebilirsiniz. WinToUSB ile USB’den Windows yükleme yapmak için, USB’yi önyüklenebilir diskler haline dönüştürebilirsiniz. Windows kurulumu yapmak için ISO dosyaların olduğu CD/DVD’leri çalıştırmanız gerekir. Ama bu program sayesinde USB bootable oluşturarak, ISO dosyaları USB’ye yükleyerek CD/DVD’ye gerek duymadan USB’den doğrudan Windows kurulumu yapabilirsiniz.

Özellikle CD/DVD rom yer almayan netbookların en büyük sorunu olan format atıp tekrar işletim sistemi kurma sıkıntısına çözüm getiren WinToUSB ile elinizdeki işletim sistemi CD/DVD veya iso dosyasını kullanarak flash belleğinizi kurulum diski haline getirebilir ve bellek üzerinden rahatlıkla yeni işletim sisteminizi kurabilirsiniz.

WinToUSB USB’den Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 kurmak-yüklemek için yardımcı olan ücretsiz programdır. Önyüklenebilir USB hazırlayarak kolayca USB’yi bilgisayara takarak Windows yüklemesi yapabilirsiniz.

Sürümü: WinToUSB 2.9

Boyutu: 5.28 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7

Virüs Taraması: 0 / 56

Üretici: EasyUEFI

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"WinToUSB Son Sürüm İndir – USB’den Windows 10/8.1/8/7 Yükleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status