September 29, 2022


Ücretsiz USB’den Windows Kurma Programı

wintoflash-indir-usb-den-windows-10-8-1-8-7-xp-kurma-programiWintoflash, önyüklenebilir USB hazırlamak ve USB’den Windows kurmak için yardımcı olan ücretsiz bir programdır. WinToFlash USB bootable oluşturmak ve bir Windows yükleme CD veya DVD içeriğini USB flash belleğe kopyalamak ve optik sürücü için bir yedeği olmak üzere USB sürücü hazırlamak için yardımcı olacak bir sihirbaz sunar. Aynı zamanda Live CD veya MU ile yapabilirsiniz.

Windows yükleme CD veya DVD’leri çizilebilir veya kullanılamaz duruma gelebilir. Veya daha kolay bir Windows kurulum için USB flash belleği tercih edebilirsiniz. Windows kurulum dosyasını USB belleğe aktarmak için Wintoflash iyi bir yardımcı olacaktır.

USB’den Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP kurmak istiyorsanız Wintoflash yazılımını tercih edebilirsiniz. Şunu da unutmayalım, elinizde Windows kurulum CD, DVD veya ISO dosyası varsa yapabilirsiniz. Çünkü USB’ye Windows kurulum dosyalarını yüklemeniz gerekir. Bunun için Windows kurulum dosyalarının olması gerekir. Daha sonra Wintoflash ile önyüklenebilir USB oluşturarak Windows ISO dosyasını yükleyeceksiniz. Bundan sonra USB’den Windows kurmak için yapmanız gereken USB’yi bilgisayara takmak.

USB flash bellek ile Windows kurmak-yüklemek isteyenler için Wintoflash Lite Edition ücretsiz sürümü kullanmalarını tavsiye ederiz. Kolay bir şekilde işlemleri yapın.

Wintoflash bilgileri

Son Sürüm: Wintoflash 1.7.0000

Boyutu: 6.87 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Wintoflash İndir – USB’den Windows 10, 8.1, 8, 7, XP Kurma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status