August 15, 2022


Ekran görüntüsü alma programı

WinSnap, bilgisayar üzerinde ekran görüntüsü almak/yakalamak ve aldığınız ekran görüntülerini düzenlemek için imkan sunan ücretsiz ekran yakalama programıdır. Ücretsiz program yardımı ile ekran görüntüleri oluşturmak artık çok kolay olacak. Yakaladığınız ekran görüntüleri üzerine not ekleyebilir veya görsel efekt uygulayabilirsiniz.

Windows ekran görüntüsü alma tuşu ile sadece ekran görüntüsü alıp Paint programı ile görüntüyü düzenleyebiliyorsunuz. Bu da zahmetli bir iştir. WinSnap programı hem ekran görüntüsü almak hem de ekran görüntüleri düzenlemek için mükemmel bir programdır.

Mesala eğitici bir slayt hazırlayacaksınız. Bunun için resimler üzerine bilgi amaçlı içerikler ekleyebilirsiniz. Bunları yapmak zaman alıcıdır. Ama bu ücretsiz program sayesinde, kolayca ekran görüntüsü alabilir ve bu görüntüler üzerine not yazma veya görsel efekt uygulama yapabilirsiniz. Anlayacağınız bu programı hem ekran görüntüsü almak hem de ekran görüntüsü oluşturmak için kullanabilirsiniz.

WinSnap ekran görüntülerinin alınması ve düzenleme için hızlı bir kullanıcı dostu bir programdır. Kolayca Aero Glass gibi şeffaf bir geçmişe sahip olmayan dikdörtgen formda pencereler yakalar ve anında profesyonel görünümlü gölgeler, yansımalar, ana hatlarıyla, filigran ve renk efektleri ile ekran görüntülerini düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, sonradan ekran düzenlemek ve açıklama için izin verir.

Ekran görüntüsü alma, resim düzenleme, resim üzerine yazı yazma ve resimlere efekt vermek için ayrı programlar kullanmak yerine WinSnap ile tüm bunları tek bir yerde toplayabilirsiniz.

WinSnap indir-ekran goruntusu alma programi

Boyutu: 2.83 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: NTWind Software

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"WinSnap İndir – Ekran Görüntüsü Alma ve Düzenleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status