September 29, 2022


WinRAR (32 Bit): Dosya Arşivleme, Sıkıştırma Programı

WinRAR 5.40, Windows PC için dosya arşivleme ve sıkıştırma için en iyi programlardan biridir. Arşiv dosyalarını yönetmek için kolay bir kullanım sunuyor.

WinRAR başlı başına bir sıkıştırma paketi. Artık üreticisi Türkçe olarak da destek veriyor. RAR ve ZIP dosyaları için tam destek sağlar, 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z arşivlerinden dosya çıkartılmasını destekler. Güçlü sıkıştırma, ciltler, şifreleme, kendi açılan modüller, yedekleme kolaylıkları WinRAR’ın diğer özellikleri arasındadır.

WinRAR Özellikleri: Güçlü genel ve multimedya dosya sıkıştırması. RAR olmayan arşiv formatlarını işleme yeteneği. ZIP sıkıştırması ve açması. Uzun dosya ismi desteği. Programlanabilir kendi kendine açılan arşiv hazırlama (SFX). Hasar görmüş arşivleri tamir etme. Dosya orjinalliği ve güvenilirliği doğrulama. Gömülü dosya yorum özelliği. 128-bit şifreleme. 32-bit ve 64-bit Intel uygulamaları için geliştirilmiş özel sıkıştırma algoritmaları. Kişiselleştirilebilir tema desteği. Hata günlüğü oluşturabilme. Bir çok arşiv içerisindeki parametreleri aynı anda işleyebilme.

winrar

WinRAR Bilgileri

Son Sürümü: WinRAR 5.40

Boyutu: 1.92 MB

Lisans: Deneme

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP 32-bit

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"WinRAR (32 Bit) Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status