August 13, 2022


Windows Güncellemeleri İndirme Programı

Windows Updates Downloader, Windows sisteminize ait güncellemeleri görüntülemeyi ve kolayca indirmeyi sağlayan ücretsiz bir programdır. Windows güncellemeleri otomatik olarak yüklenmektedir. Ancak sadece istediğiniz güncellemeleri yüklemek istiyorsanız bu programı kullanabilirsiniz.

Windows Updates Downloader bilgisayarınıza indirin ve kurulumunu yapın. Daha sonra programı çalıştırın ve sisteminize ait güncellemeleri listeleyecektir. Bundan sonra yapacaklarınız önemlidir.

Program açıldıktan sonra artı (+) simgesini tıklayarak açılan sayfada işletim sisteminizi ve dilinin yanında yer alan listeyi indirin ve dosyayı açın. Daha sonra programda yenileme tuşuna basmanız yeterli. Seçtiğiniz güncellemenin yanındaki kutucuğu işaretleyerek indirmek için listeye alabilirsiniz.

windows-updates-downloader-indir-windows-guncellemeleri-indirme-programi

Programı yükledikten sonra yapmanız gereken sadece güncelleme listesi dosyasını indirip açmaktır. Sonra güncelleme listesi dosyası otomatik olarak programa yüklenecektir. Daha sonra yüklemek isteğiniz Windows güncelleştirmelerinin üzerine tıklayarak indirme işlemini kendi isteğinize göre de ayarlayabilirsiniz.

Windows Updates Downloader Bilgileri

Sürüm: Windows Updates Downloader 2.50 Build 1002

Boyut: 250 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows Updates Downloader İndir – Windows Güncellemeleri İndirme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status