October 5, 2022


Windows 10 Mobile için FIFA 17 Mobile Futbol oyunu

FIFA 17 Mobile Futbol, ELECTRONIC ARTS tarafından tasarlanmış olan FIFA oyununun Windows 10 Mobile mobil cihazlar için geliştirilen ücretsiz ve Türkçe futbol oyunu. Her güncelleme ile yeni yeniliklerin eklendiği oyunun genel özelliklerinden bahsetmek gerekir. FIFA Mobile, yaklaşık 120 MB dosya indirme boyutuna sahiptir ve Windows 10 Mobile mobil cihazlar için tamamen özel olarak tasarlandı ve istediğiniz her an oynamanıza imkan tanıyor.

Özelliklere geçmeden önce FIFA Mobile Futbol oyunu güncellemesi ile gelen yeniliklere bir göz atalım;

Atak Modu düzenlendi ve artık taraftar kazanmak için her gol önemli. Atak Modu, Sezonlar ve beceri maçlarında zorluk seviyeleri geliştirildi. Görsel geliştirmeler yapıldı. Daha geniş açılı saha görünümü için kamera düzenlemesi yapıldı. Oyuncu Öğelerinin istatistikleri düzenlendi.

windows-mobile-fifa-mobile-futbol-oyunu-turkce-indir

FIFA 17 Mobile Futbol oyunu ile takımını kurun ve bir antrenör gibi takımınızı yönetin. Karşılıklı olarak arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Futbolda ben daha iyiyim diyorsanız hemen oyunu yükleyin ve rakiplerinizi yenmeye başlayın. Eşsiz gerçekçilikle oynama deneyimini yaşayın.

Windows 10 Mobile için FIFA 17 Mobile oyunu, 30’un üzerinde lig, 650 futbol takımı ve 17.000 futbolcuyla gerçeğe uygun bir futbol deneyimi sunuyor. En sevdiğiniz yıldızlarla zafere koşun; geçit vermeyen defans oyuncularından bitirici forvetlere kadar birçok oyuncuyla dünyanın en popüler sporunun tadını çıkarın.

Tuttuğunuz takımı seçin, oyuncu transfer ederek kendi kadronuzu kurun. Kadronuza derinlik katın, ilk 11’de düzenlemeler yapın ve her maçtan önce taktiklerinizi düzenleyerek modern futbolun vazgeçilmezi olan rotasyonun ustası olun. Doğru kararları verin, kulübünüzün gelişimini takip edin.

Windows 10 Mobile FIFA 17 Mobile Futbol oyunu sürekli internet bağlantısı gerektirdiği için WiFi bağlantısıyla bağlanarak oynamanızı tavsiye ederiz. Mobil veri yeterli olmazsa, internet için ek fatura ödemeniz gerekebilir.

FIFA 17 Mobile Futbol oyunu sadece Windows 10 Mobile ile uyumludur. Windows 10 Mobile için FIFA 2017 Mobile Futbol oyununu aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows 10 Mobile İçin FIFA 17 Mobile Futbol Oyunu Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status