August 15, 2022


Windows İçin Samsung Kies

Windows İçin Samsung Kies 2.0 Türkçe İndir: Windows işletim sistemli bilgisayarlarınız için herhangi bir kablo kullanımı olmadan Wi-Fi yoluyla bağlanmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama.

Windows XP SP3 veya üstü (32 bit), Windows Vista (32 / 64 bit), Windows 7 (32 / 64 bit) işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Kablolar olmadan cep telefonunuzu bağlayın: Wi-Fi yoluyla Kies’e cep telefonunuzu bağlayın ve içeriği senkronize edin. Wi-Fi yoluyla Kies ile belirgin şekilde kullanışlı bir biçimde Kies’in keyfini çıkarırsınız. Yalnızca desteklenen modeller için mevcuttur ve bazı işlevler Wi-Fi bağlantısı sırasında sınırlıdır.

Cep telefonunuzu güncel tutun: Bağlandığında, Kies yeni sürümünü otomatik olarak bildirir. En son sürümü kullanarak cep telefonunuzu daha iyi yönetin.

Kişileri Outlook, Google veya Yahoo ile senkronize edin: Kies’de kişi ekleyin veya kişileri düzenleyin. Ayrıca kişileri Outlook, Google veya Yahoo ile senkronize edin.

Cep telefonu ile müzik yaşantınızı zenginleştirin: Kendi favori müzik listenizi oluşturun ve cep telefonunuz ile senkronize edin. Dinlemek istediğiniz tüm müzikler nerede olursanız olun sizi eğlendirecektir.

Cep telefonunuzdan fotoğraf ve video çekmeye ve PC’ye aktarmaya devam edin: Çektiğiniz değerli fotoğraflarınızı ve videolarınızı güvenle saklayın ve Kies’de mutlu anlar geçirin.

Boyut: 74.74 MB

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • yks
    4 Ekim 2012

    saolun

"Windows İçin Samsung Kies 2.0 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status