October 5, 2022


Windows İçin KeyLogger Türkçe

KeyLogger – Tuş Kayıt Yazılımı (KeyStroke Recording Software) 2011 Türkçe son sürümü. Pro Data Doctor KeyLogger Yazılım yokluğunda diğer kullanıcıların bilgisayarınızda ne yaptığını bulmak için erişim sağlar. Key Logger görünmez ayrıntıları belirtilen e-posta kimliği gönderme seçeneği ile şifreli log dosyaları, bilgisayarda yapılan her kullanıcı etkinliği tuş vuruşlarını kaydeder. En iyi PC izleme yazılımı, tüm yazdığınız e-postalar, sohbetler, sohbet kayıtları, web sitenizi ziyaret, parolanızı ve belgeler listeleri otomatik olarak kaydeder. Bu gözetim casus yazılım, ev ve ofis kullanıcıları için kullanımı son derece kolay.

Key logger programı kullanarak bilgisayar üzerinde tam kontrol kurmak mümkün olacak. Ayrıca, siz yokken bilgisayarınızda neler olup bittiğini öğrenmek: çalıştırmak ve en iyi çocuk internet koruma yazılımı olarak hareket vb yazılır. Keylogger programı kullanarak sürekli bunu kaybetmiş durumda, daha önceden yazılmış bir metin geri yükleyebilirsiniz.

Key Logger özellikleri:

Key Stroke Kaydı: Bilgisayar kullanıcıları tarafından gönderilen tüm daktilo vuruşlarını kaydedin!

Kayıt Çoklu Kullanıcı Kaydı: (Misafir kullanıcı dahil) bilgisayar üzerinde yapılan tüm kullanıcılar aktiviteleri kaydedin.

Gizli Kurulum: Kullanıcılar, bilgisayarda key logger yükleme hakkında tespit edemez!

Stealth Mode: Key Logger, Masaüstü Programları, Kontrol paneli Ekle / Kaldır ve hatta yükleme yolunu klasörleri gizli olmaz.

Bilgisayar kaydını başlatma zaman ve saat ayarları: Windows oturum açma zaman ve sistem zaman değişiklikler kaydetmek kullanıcılar için kullanımı kolaylaştırır.

E-posta Log Dosyaları: Belirtilen e-posta adresi daha sonra gönderilen şifreli günlük dosyalar.

Şifre Korumalı: Başka kullanıcılar için Şifre korumalı giriş

Hot-Key ve Çalıştır komut özelliği: Hotkey kombinasyon veya run komutu gizli modda çalışırken yazılım görünür kılmak için ayarlayabilirsiniz.

Yazılım özellikleri ve tuş kayıt yetenekleri değerlendirmek için, 30 gün boyunca key logger ücretsiz deneme sürümünü indirin. Keylogger yazılımı, Windows 7, Vista, XP, Server 2008 ve diğer sürümleri de dahil olmak üzere tüm büyük Microsoft Windows işletim sistemi üzerinde test edilmiştir.

Not: İndirme linki KeyLogger download anasayfasına yönlendirecektir. Download sayfasından sisteminize indirebilirsiniz.

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretli

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows İçin KeyLogger Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status