August 10, 2022


Microsoft Windows için Autoruns Güçlü Başlangıç ​​Yöneticisi

Autoruns, herhangi bir başlangıç ​​monitörünün otomatik başlatma yerlerinin kapsamlı bir bilgisine sahiptir, hangi programların sistem açılışında veya oturum açmada çalışacak şekilde yapılandırıldığını ve Windows işlem sırasındaki girişleri gösterir size gösterir.

Herhangi bir başlangıç monitörünün otomatik başlatma yerlerinin en kapsamlı bilgisine sahip olan bu yardımcı program, sistem başlatma veya oturum açma sırasında hangi programların yapılandırıldığını ve İnternet Explorer, Explorer ve medya gibi çeşitli dahili Windows uygulamalarını başlattığınızda ne olduğunu gösteren ücretsiz bir programdır.

Bu programlar ve sürücüler, başlangıç klasörünüzdeki, Çalıştır, RunOnce ve diğer Kayıt defteri anahtarlarını içerir. Autoruns, Explorer kabuğu uzantılarını, araç çubuklarını, tarayıcı yardımcı nesnelerini, Winlogon bildirimlerini, otomatik başlatma hizmetlerini ve çok daha fazlasını raporlar. Autoruns, diğer autostart yardımcı programlarının ötesine geçiyor. Bu taşınabilir araç, çalıştırıldığında, Windows başladığında çalışacak şekilde yapılandırılmış tüm programların kapsamlı bir listesini sağlar.

Microsoft Sysinternals Autoruns for Windows, başlangıç ​​programlarını görüntülemek, izlemek ve denetlemek ve devre dışı bırakmak için en iyi araçlardan biridir. Autoruns, MSCONFIG yardımcı programına benzeyen, ancak daha güçlü olan bir başlangıç ​​temizleme yardımcı programıdır.

Autoruns Sistem Bilgileri

Boyut: 1.2 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows için Autoruns İndir (Güçlü Windows Görev Yöneticisi Alternatifi)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status