October 5, 2022


Windows için Dosya Yönetme Programı XYplorer

XYplorer Gelişmiş Dosya Sistemi Gezgini. XYplorer Windows için bir dosya yöneticisidir. Sekmeli tarama, güçlü bir dosya arama, çok yönlü bir önizleme, son derece özelleştirilebilir bir arayüz, isteğe bağlı çift bölme ve sık tekrar eden görevleri etkili bir şekilde otomatik hale getirmek için benzersiz yollardan oluşan geniş bir yelpazeye sahiptir. Hızlı, hafif ve taşınabilir.

XYplorer, ayrıntılı bir dosya bilgisi, özelleştirilebilir raporlar, gelişmiş dosya arama, dosya yönetimi ve daha fazlasını sağlayan bir çok sekmeli ve çift bölmeli dosya yöneticisi ve hepsi Explorer tarzı bir arayüz ile birlikte gelmektedir. Görüntü dosyaları, yazı tipleri ve MP3 ve videolar gibi medya dosyalarının yanı sıra MP3 etiketlerinin doğrudan düzenlenmesi için anında önizleme yapabilmeyi sağlar. Çeşitli sağ tıklama seçenekleri, dosya bilgisinin tümünü veya bir kısmını panoya kopyalamanıza, çeşitli düzenleri kullanarak dosyaları yeniden adlandırmanıza, seçilen dosyaları kopyalamak / taşımak / yedeklemek ve daha fazlasını yapmanıza izin verir.

Ek özellikler, sürükle ve bırak sık paneli (dosya ve klasörler), yerleşik altılı görüntüleyici, simge çıkarma, dosya yaşı ekranı ve diğer pek çok yararlı seçenek içerir.

NOT: 30 günlük bir deneme süresi boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

XYplorer Sistem Bilgileri

Boyut: 3.8 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Üretici: Donald Lessau

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows Dosya Yöneticisi İndir – Çok Sekmeli Çift Bölmeli Dosya Yönetme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status