August 17, 2022


Windows Defender

Windows Defender bilgisayarınızın korunmasına yardımcı yazılım pencerelere, performans düşüklüğüne Windows ve güvenlik tehditlerine casus yazılımları ve diğer istenmeyen yazılımları tarafından tespit ve bilgisayarınızdaki bilinen casuslara karşı korunma sağlar. Windows Defender, kesintiler Gerçek Zamanlı Koruma, casus yazılım zaman tespit’s karşı eylemler öneren bir izleme sistemi, en aza indiren özellikleri ve üretken kalmak yardımcı olur.

Windows Defende Faydaları:

Spyware saptama ve kaldırma: Windows Defender hızla ve kolayca Bilgisayarınızın, görüntü rahatsız edici pop-up reklamları, değişim İnternet ayarları veya sizin izniniz olmadan gizli bilgileri kullanmayı kadar yavaşlatabilir istenmeyen programlar casus yazılımları ve diğer bulur. Windows Defender kolayca yön olarak casus yazılım, algılanır ve ortadan kaldırır eğer yanlışlıkla programları gerçekten istiyorsan kaldırmak, kolay onları geri almak için. Windows Defender, belirlediğiniz bir zamanlamaya kaldırma zamanlar sizin için uygun tarama programı sağlar.

Geliştirilmiş İnternet tarama güvenlik: Windows Defender, casus yazılımları engeller. Windows Defender, aynı zamanda sürekli bir bütün yolları casus yazılımlar bilgisayarınıza sızmak için hedef için tasarlanmış koruma sunar. Windows Defender, sizin aklınızı çalışır. O arka planda otomatik olarak çalışır ve casus yazılım, ayarladığınız tercihlerine göre yönetir. En az sayıda kesinti ile bilgisayarınızı kullanabilirsiniz.

En yeni tehditlere karşı koruma: Microsoft araştırmacıların sürekli İnternet arama yapan bir ekiple yeni casus yazılım keşfetmek ve karşı koymak için yöntemler geliştirmek. Windows Defender, kullanıcıların gönüllü, dünya çapında ağ Microsoft, casus yazılım olarak sınıflandırmak için hangi şüpheli programları belirlemeye yardımcı olur. Katılımcılar hızla yeni tehditleri keşfetmek ve Microsoft analistleri bildirmek, herkesin daha iyi korunur yardımcı olur. Herkes Windows Defender, bu ağ katılabilir ve Microsoft’a rapor potansiyel casus yardım kullanır. Son tehditlere karşı bilgisayarınızı korumanıza yardımcı olmak için, güncelleştirmeleri, yeni casus yazılım otomatik olarak bilgisayarınıza indirdiğiniz karşı seçebilirsiniz.

Windows Defender, Windows Vista’nın tüm sürümleri dahil olup indirmek için Windows XP Service Pack 2 veya sonrası ya da Windows Server orijinal kopya 2003 Service Pack 1 veya daha sonra kullanılabilir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • Nihat
    20 Aralık 2013

    GUZELLL

"Windows Defender 7.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status