XP, Vista, Win 7 İçin Windows 8 Arayüz Teması Programı

Windows XP’de varsayılan olarak etkin Aero Çerçeve UI sahip olacak ve Windows 7 (Cam / Metro / Modern) için 3 tema var. Windows 8 Transformation Pack temayı özelleştirebilirsiniz. Windows 8 Transformation Pack 7.0 Windows 7/Vista/XP bilgisayarınızın ekranını, arayüzünü Windows 8’e dönüştürecek. Windows 8 Boot Screen, Giriş Ekranı, Temalar, Duvar Kağıtları, Simgeler, Sesler, Fontlar, Metro / Modern UI, Aero Otomatik renklendirme ve daha fazla dahil.

Windows 8 Transformation Pack yeni sürümüne Windows 8 RTM duvar kağıtları eklendi. Windows 8 Transformation Pack programı Windows XP, 7 veya Vista bilgisayarınızı Windows 8 görünümüne çevirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program. Ancak bu değişiklikler sadece görsel olarak gerçekleşiyor ve Windows 8′in içerisinde yer alan pek çok ek özellik konusunda bir yenilik mevcut değil.

Her ne kadar kurulum sırasında pek çok seçenekle karşı karşıya kalsanız da program çalışırken sahip olduğunuz arayüz oldukça güzel hazırlanmış durumda ve yaptığınız değişiklikleri hemen görme imkanına da sahipsiniz.

Windows 8 Boot Screen, Login Screen, Themes, Wallpapers, Icons, Sounds, Fonts, Metro/Modern UI, Aero’s Auto-Colorization, Taskbar UserTile ve daha fazlası.

windows 8 transformation pack türkçe yama, windows 8 transformation pack türkçe yapma, Windows 8 Transformation Pack 6 0 türkçe indir, windows 8 transformation pack indir gezginler, windows 8 transformation pack 6 0 türkçe download, windows 8 transformation pack 6 0 türkçe indir gezginler, windows 7 transformation pack türkçe yama indir, windows 8 transformation pack 6 0 türkçe dil yaması indir

Windows 8 Transformation Pack bilgisayarınızın ikonlarından tutun da başlat menüsüne, temalara ve duvar kağıtlarına kadar pek çok şeyi değiştiriyor. Ayrıca Windows 8 Metro Arayüzüne ait olan araçları ve yeni giriş ekranını da beraberinde getiriyor.

Windows 8 Transformation Pack artık kullanılmamaktadır. Bunun yerine Windows 10 Transformation Pack indirin.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • abc
    19 Eylül 2013

    perfect

"Windows 8 Transformation Pack 7.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status