August 14, 2022


Windows 8 Uyumlu Slayt Hazırlama Programı

Windows 8 bilgisayarınız için slayt yapma programı arıyorsanız, kaliteli ve HD slayt gösterisi hazırlama programını paylaşacağım.

Program ücretli bir program ama 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü kullanabilirsiniz. Programdan memnun kalırsanız satın alabilirsiniz. En kısa zamanda da tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz programları paylaşacağım.

Ashampoo tarafından geliştirilen Ashampoo Slideshow Studio HD 4 programı sayesinde bilgisayarınızda mükemmel slayt gösterileri hazırlayabilirsiniz.

Program tamamen Türkçe kullanım sunuyor. Ücretli bir program olmasına rağmen 30 günlük ücretsiz bir kullanım sunuyor. Slayt hazırlama ile uğraşıyorsanız kesinlikle bu programı denemelisiniz.

Ashampoo® Slideshow Studio HD 4 programı HD kalitesinde mükemmel slayt gösterisi hazırlamanızı sağlar. Ashampoo® Slideshow Studio HD 2 ücretli bir programdır. 30 günlük ücretsiz kullanım sunuyor. Denemenizi tavsiye ederim.

Ashampoo Slideshow Studio HD 4 resimleriniz ile dijital HD slayt gösterisi oluşturmanızı sağlar. Bir TV veya projeksiyon projektör kullanarak, DVD veya Blu-ray oynatıcı ya da bir PlayStation üzerinde slayt gösterir. Fotoğraftan fotoğrafa geçişler için inanılmaz efektler, fotoğraflarınız ile ilgili yorum ve duygusal fon müziği ekleyerek parlak HD kalitesinde slayt gösterisi hazırlayabilirsiniz.

Ashampoo Slideshow Studio HD slay gösterisi hazırlama programı Windows 7 32 Bit, Windows 7 64 Bit, Windows 8 32 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 10 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 55.41

Lisans: Deneme Sürümü (30 günlük)

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows 8 Slayt Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status