August 14, 2022


Windows 7’yi optimize etme, onarma ve temizleme için komple bir çözüm

Windows 7 Manager, özel olarak Microsoft Windows 7 için hepsi bir arada bir yardımcı programdır; Windows 7’yi optimize etmek, ayarlamak, temizlemek, hızlandırmak ve onarmak için 40’tan fazla farklı araç içerir; sisteminizin daha hızlı performans göstermesine yardımcı olur, sistem hatasını ortadan kaldırır, istikrar ve güvenliği artırır, Windows 7 kopyanızı kişiselleştirir ve tüm beklentilerinizi karşılamak için harika bir sistem optimizasyon paketidir.

Bilgi: Sistem geri yükleme noktasını manuel olarak oluşturur. Sisteminiz ve donanımınız hakkında ayrıntılı bilgi edinir. Microsoft Windows ve Microsoft Office gibi Micrsoft ürün anahtarını bulmanıza yardımcı olur. Çalışan tüm süreçleri ve konuları görüntüler ve yönetir. Onarım Merkezi, çeşitli sistem sorunlarını teşhis ve düzeltmeye yardımcı olur. Sisteminizi bir tıklama ile temizler. Optimizasyon Sihirbazı, bilgisayarlara yabancı olan kullanıcılar için yararlıdır.

Optimize Edici: Performansı artırmak ve hızı artırmak için sisteminizi düzenler. Windows önyükleme menüsünü tercihinize göre yönetir ve yapılandırır. Başlangıç Yöneticisi, başlatılan tüm programları virüslere karşı kötü amaçlı değişikliği geri yüklemek için Windows başlangıçlı olarak kontrol eder ve gelişmiş başlangıç öğelerini onarır. Performansı artırmak için sistem servislerini ve sürücüleri yönetir ve optimize eder. Sisteminizi hızlandırmak için zamanlanmış görevleri yönetir ve optimize eder.

Temizleyici: Disk Analyzer, tüm programları, dosyaları ve klasörlerin disk alanı kullanımını analiz edebilir. Smart Uninstaller, artık dosyalar ve Kayıt Defteri girdileri olmadan sisteminizden programları tamamen silebilir. Desktop Cleaner, kullanılmayan kısayolları, dosyaları ve klasörleri masaüstündeki belirli klasörlere analiz edebilir ve taşıyabilir. Disk alanı kazanmak ve performansı artırmak için önemsiz dosyaları arar ve siler. Disk alanınızı kurtarmak için çoğaltılan dosyaları arar ve siler. Kayıt Defteri Temizleyicisi, geçersiz öğeleri bulmak ve silmek için Kayıt Defteri arar. Registry Defrag, kayıt defteri erişim süresini azaltmak ve böylece uygulama yanıt vermeyi artırmak ve Kayıt Defteri’ndeki hataları ve yolsuzlukları ortadan kaldırmak için Kayıt Defterinizi yeniden oluşturur ve yeniden dizine ekler.

windows-7-manager

Özelleştirme: Dosya Gezgini, Masaüstü, Başlat Menüsü, Görev Çubuğu ve Bildirim alanını ayarlayarak tercihlerinize göre sistem parametrelerini özelleştirir. Bu PC’ye ve Masaüstüne dosya, klasör ve sistem öğeleri ekler. Dosyaları veya klasörleri Masaüstünüze, Görev Çubuğuna veya Başlat Menünüze taşır. Görev çubuğunda jumplist için hızlı başlangıç öğeleri oluşturur. Dosyayı, klasörü vb. Sağ tıklattığınızda içerik menüsünü yönetir. Sisteminizin görünümünü özelleştirir. Çalıştır iletişim kutusunda yürütülen kısayolları düzenler ve ekler.

Güvenlik: Sistem güvenliği artırmak için sistem, bileşenleri, oturum açma ayarlarını düzenler, çeşitli ayarları yapar ve sürücülere ve programlara erişimi kısıtlar. Hassas dosyalarınızı ve klasörlerinizi koruyun, dosyaları şifreleyip, sistem klasörlerini güvenli yerlere taşıyın. Privacy Protector gizlilik sağlar ve parçaları ortadan kaldırarak hassas bilgileri korur. File Undelete silinir veya biçimlendirilmiş dosyaları mantıksal disklerde kurtarır ve geri yükler. Güvenliği artırmak için bazı sistem özelliklerini kilitler.

Ağ: İnternet bağlantınızı ve ağ ayarlarınızı optimize eder ve düzenler. IP Switcher, farklı ağ ayarları arasında kolaylıkla geçiş yapabilir. Sistem sörf hızlandırmak için Hosts dosyasını düzenler. Wi-Fi Manager tüm kablosuz ağınızı görüntüleyebilir ve yönetebilir.

Görevleri tetikleyen zamanlanmış görevler veya izlemeler oluşturur. Gömülü Windows programının kullanışlı koleksiyonunu gösterir ve çalıştırın. Bir dosyayı birkaç küçük dosyaya böler veya özgün dosyaya geri birleştirir. Super Copy, dosyaları kopyalamak veya otomatik olarak yedeklemek için güçlü bir araçtır. Kayıt Defteri Araçları’nı kullanarak kayıt defterinizi kolayca işletir.

“Windows 7 Manager” sayesinde sistemi hızlandırmak, optimize etmek, daha kararlı çalışmasını sağlamak mümkündür. Oluşabilecek sorunları düzeltmek için yardımcı olacaktır.

Windows 7 Manager Bilgileri

Sürüm: Windows 7 Manager 5.1.9

Boyut: 15.95 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 7

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows 7 Manager Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status