August 15, 2022


Windows 10 İçin Facebook Uygulaması

Facebook hesabını Windows 10‘un yeni metro arayüzünden takip etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe Windows Mağaza uygulamasıdır.

Windows Metro arayüz tasarımı gerçekten etkileyici özelliklere sahiptir. Web tarayıcı veya herhangi bir program kullanmak yerine Windows Mağaza üzerinden kullanabileceğiniz bu uygulama ile Facebook hesabını kontrol etmek artık daha kolay olacak. Facebook uygulaması sadece Windows 10 ve Windows 8.1 sistemlerde kullanılmaktadır.

Mobil cihazlar üzerinden Facebook hesabı yönetmek, medya dosyaları yüklemek ve paylaşmak zor gelebilir. Özellikle bilgisayarda olan fotoğrafları, videoları Facebook hesabına yüklemek için web tarayıcı üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir. Bunları bir kenara atarak Windows 10 Facebook uygulamasını açarak kolayca hesabınızı yönetin.

Arkadaşlarınızın neler paylaştığını görün, güncellemeler, fotoğraflar ve videolar paylaşın. Uygulamanın en güzel yanı ise, paylaşımlarınızı beğendiklerinde veya yorum yazdıklarında bildirimlerin gelmesidir.

windows-10-icin-facebook-uygulamasi-turkce-indir

Windows 10 İçin Facebook Uygulaması Bilgileri

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyutu: 103,77 MB

Sistem: Windows 10, 8.1

Üretici: Facebook

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows 10 Facebook Uygulaması Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status