Windows 10, 8.1, 8, 7 Bilgisayardan DirectX Kaldırma Programı

Özellikle oyunlar için geliştirilen DirectX, grafik geliştirme programıdır. Yeni nesil grafik teknolojisine ayak uydurmak için sisteminize uygun olan en yeni DirectX sürümleri yüklemekte fayda vardır. Daha önceden DirectX yüklemiş olabilirsiniz ve yeni sürümünü yüklemek istediğiniz zaman eski sürümü kaldırmak isteyebilirsiniz. DirectX Happy Uninstall yazılımı da Windows 10, 8.1, 8, 7 bilgisayardan tamamen DirectX kaldırmak için tasarlanmış bir yazılımdır. Maalesef program ücretsiz değildir.

DirectX Happy Uninstall programını bilgisayara indirin, yükleyin ve çalıştırın. Ana ekranında sistem bilgisini ve bilgisayarınızda yüklü olan DirectX sürümünü gösterir. Sadece DirectX kaldırmak için geliştirilmemiştir. DirectX yedekleme, geri yükleme, geri alma ve yükleme yapmak içinde kullanabilirsiniz.

directx-happy-uninstall-indir-pcden-tamamen-directx-kaldirma-programi

Bilgisayarınızda DirectX ile ilgili sorun yaşıyorsanız veya kaldırıp yeni bir sürümünü yüklemek istiyorsanız veya bilgisayardaki Directx sürümünü öğrenmek istiyorsanız ya da mevcut DirectX yazılımını yedeklemek veya geri yüklemek istiyorsanız bu araç yardımcı olacaktır.

DirectX Happy Uninstall bilgileri

Boyut: 31.56 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 Bilgisayardan DirectX Kaldırma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status