September 29, 2022


Win8 Uyumlu GOM Player

Windows 8 ile uyumlu GOM Player sürümü yayınlandı. En kaliteli ve en iyi medya oynatıcılar arasında gösterilen GOM Media Player Windows 8 uyumlu sürümü ile artık Win 8 üzerinde kullanabilirsiniz.

GOM popüler ses ve video codec dahili olan bir medya oynatıcı. GOM Player Türkçe dil desteği ile kolay bir kullanım sunuyor. Neredeyse tüm video ve ses formatlarını destekleyen ücretsiz, bedava medya oynatıcı.

Gömülü codec sistemi sayesinde AVI, MPEG, DivX, XviD, AC3, OGG, MP4 gibi popüler dosya formatlarını doğrudan oynatabiliyor. Yani ekstra codec paketleri kurmanıza gerek kalmıyor. Program ayrıca patentli teknolojisi sayesinde bozuk olan veya o an indirmekte olduğunuz ve henüz tamamlanmamış olan AVI dosyalarını oynatabiliyor.

Kırılmış AVI Dosyalarını Oynatma

OM Player sahip olduğu patentli teknoloji ile bozuk indekse sahip dosyaların görüntülenmesini olanak tanır.

Güçlü Altyazı Desteği

Alt yazı için GOM Player destekler SMI, SRT, RT, SUB (IDX ile) dosyaları. Herhangi bir uyuşmazlık varsa bile altyazı ve video senkronize edebilirsiniz.

Kullanışlı Çalma Listesi

Bir video dosyasını çalıştırın ve dizinin benzer bir isme sahip bir dosya zaten varsa, otomatik olarak çalma listesine eklenecektir. GOM Player, M3U, PLS, ASX gibi benzer bir çalma biçimi vardır.

Farklı Medya Türlerini Destekleme

Farklı medya AVI gibi biçimi, MPG, MPEG ve DAT ile birlikte, üstelik GOM Player ile Windows medya biçimleri de (WMV, ASF, ASX) akışı destekler. Ayrıca, 5.1 kanal ses çıkışı ile DVD kalitesinde video izleyebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

Boyutu: 27 MB

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • ali
    21 Haziran 2013

    çok iyi ggooodd

"Win 8 Uyumlu GOM Player Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status