August 15, 2022


WIDCOMM Bluetooth

WIDCOMM Bluetooth Software, sürücüler altında açılan ve Windows için Broadcom tarafından sunulan ücretsiz bir Bluetooth uygulamasıdır. WIDCOMM Bluetooth, bilgisayar ve diğer Bluetooth cihazları arasında iletişim sağlar. USB eklentisi Bluetooth kablosuz adaptörü veya etkin gömülü Broadcom ile ya da bir bilgisayar olması gerekiyor.

Bilgisayar gömülü bir Bluetooth kablosuz adaptörü varsa, Bluetooth özelliğinin açık olduğundan emin olun. Varsa, plug-in USB Bluetooth kablosuz adaptörü, karşıdan yükleme başlamadan önce bilgisayarınıza takılı olduğundan emin olun.

Dosya yüklendikten sonra, kurulum programını çalıştırmak için çift tıklayın. InstallShield sihirbazı WIDCOMM Bluetooth yazılımı yüklemeden başlar. Yükleyici ekrandaki yönergeleri izleyin.

İlk Bluetooth Yapılandırma Sihirbazı, Bluetooth Yazılım yüklendikten sonra, Next (İleri) düğmesini tıklayın ve Bluetooth ortamını yapılandırmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

Broadcom, çeşitli PC, Pocket PC ve mobil terminal ürünlerinde Bluetooth donanım ve yazılım çözümleri tedarik etmektedir. Broadcom, doğrudan tüketiciye ürün satmaz. Bu sürücü paketi ve Bluetooth Yazılımı uygulaması, OEM aygıtları için işlevsellik sağlar.

Not: Eğer mevcut Bluetooth Windows yazılım güncelleştirme yapıyorsanız, Bluetooth ortamında yeniden yapılandırmak için gerekli değildir.

Boyut: 85.70 MB

Lisans: Ücretsiz

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • atlas
    3 Nisan 2012

    teşekkürler

"WIDCOMM Bluetooth 6.3.0.200 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status