Web kamerası efekt programı

Webcam Max, canlı sohbet ederken, web kamerası ile kaydedilen ve canlı görüntülere çeşitli efektler vermek için kullanacağınız eğlenceli bir programdır.

Arkadaşlarınızı, sevdiklerinizi güldürmek veya şaşırtmak isterseniz bu program gerçekten tam sizlik. Görüntülü konuşmaları daha eğlenceli hale getirmek için harika bir program olduğunu söylemek isterim. Web kamerasından yaptığınız görüntülü görüşmeler veya video kayıtlarına birbirinden farklı fantastik efektler uygulayabilirsiniz. Ayrıca webcammax.com üzerinden sınırsız efektler indirebilirsiniz.

Canınız sıkıldıysa hemen web kamerası ile efektler uygulayarak video kaydedin Facebook ve diğer sosyal ağlarda paylaşın. Sanal webcam özelliği sayesinde, gerçek bir web kamerası olmadan anlık mesajlaşma programları aracılığıyla aileniz ve arkadaşlarınızla video klipleri veya masaüstü ekranınızı paylaşabilirsiniz. Paylaşmak çok kolaydır. Doğrudan Facebook aileniz ya da arkadaşlarınızla birlikte videoları ve fotoğrafları paylaşmak mümkündür.

Webcam Max programı Skype, Yahoo Messenger, ICQ, Paltalk, Camfrog gibi görüntülü konuşma ve sohbet programları ile uyumlu çalışır.

webcam-max-indir-web-kamerasi-efekt-programi webcam-max-indir-web-kamerasi-efekt-programi-1

Webcam Max Bilgileri

Sürüm: Webcam Max 8.0.1.2

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Boyutu: 24.94 MB

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: CoolwareMax

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Webcam Max İndir – Web Kamerası Efekt Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status