Web Site İçin Slayt, Kayan Resim Yapma Programı

Web siteler için kayan resim, slider artık daha gözde bir uygulama. Sizde kendi web siteniz için kayan resim, slider yapmak istiyorsanız bu ücretsiz uygulamayı deneyebilirsiniz.

WOW Slider şaşırtıcı görsel efektler (Rotate, Blur, Flip, Blast, Fly, Blinds, Squares, Slices, Basic, Fade, Ken Burns, Stack, Stack vertical and Basic linear) ve profesyonelce yapılmış şablonları ile duyarlı kayan resim, slider yapmanızı sağlayan ücretsiz bir program .

WOW Slider kodlama ve resim düzenleme olmadan birkaç saniye içinde web siteniz için harika slider oluşturabilirsiniz. WordPress slider plugin ve Joomla slider modülü de mevcuttur.

  • Yeni şablonlar: Metro, Geometric, ve Elegant
  • Geliştirilmiş şablonlar: Plastic, Cloud ve Calm.

Facebook slider

WOW Slider, web siteniz ya da blogunuz için kayan manşet resimleri (slider/slayt) yapmanızı sağlayan ücretsiz ve Türkçe dil seçeneği olan bir program. Programın uygulama sihirbazıyla birkaç tıkla profesyonel görünümlü web slaytları yapabilirsiniz. Bu çalışmalarınızı web sayfası olarak (HTML), FTP yoluyla, Joomla modülü olarak ya da WordPress eklentisi olarak web sitenize uygulamanız mümkün. Kişisel kullanım için ücretsiz olan programda  “WOW Slider” filigranını kaldırmanız için ücretli sürümüne yükseltmelisiniz.

WOW Slider, ücretsiz slider, kayan resim yapma programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 ile uyumlu çalışır.

Not: Kişisel kullanım için ücretsiz olan programda  “WOW Slider” filigranını kaldırmanız için ücretli sürümüne yükseltmelisiniz.

Boyutu: 43.57 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • 20 Ağustos 2013

    Teşekkürler Yararlı bir konu

"Web Site İçin Slider, Kayan Resim Yapma Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status