August 17, 2022


WavePad Sound Editor: Kaliteli müzik, mp3 düzenleme programı.

WavePad Sound Editor ses düzenleme yazılımı Windows ve Mac için tam özellikli profesyonel ses ve müzik editörüdür. WavePad Sound Editor müzik, ses ve diğer ses kayıtları kaydetmeyi ve düzenlemeyi sağlar. Ses dosyaları düzenlerken, kesme, kopyalama ve kayıtların parçaları yapıştırın ve sonra genişletme ve gürültü azaltma gibi efektler ekleyebilirsiniz.

WavePad bir wav veya mp3 editör olarak çalışıyor, ama aynı zamanda vox, gsm, wma, real audio, au, aif, flac, ogg ve daha fazlasını içeren diğer dosya formatlarını destekler. Ses düzenleme fonksiyonları kesme, kopyalama, yapıştırma, silme, ekleme, sessizlik, otomatik düzeltme ve daha fazlasını içerir.

Ses efektleri, normalleştirmek, ekolayzır, zarf, yankı, yankı, ters ve daha birçok yükseltmek içerir. Entegre VST eklenti desteği ek araçlar ve etkileri binlerce profesyonel erişim sağlar. Hemen hemen tüm ses ve mp3, wav, vox, gsm, wma, au, aif, FLAC, gerçek ses, OGG, AAC, m4a, mid, amr, ve çok daha fazlası dahil olmak üzere müzik dosyası formatlarını destekler. Toplu işlem tek bir fonksiyonu olarak binlerce dosya efektler uygulamak ve / veya dönüştürme sağlar. Scrub, arama ve hassas düzenleme için ses imi. Yer imleri ve kolay bulmak için bölge oluşturma.

Araçlar spektral analizi (FFT), konuşma sentezi (text-to-speech) ve ses değiştirici içerir. Gürültü azaltma ve pop kaldırılması tıklayın dahil olmak üzere ses restorasyon özellikleri. 6 196kHz, stereo veya mono, 8, 16, 24 veya 32 bit örnekleme hızları destekler. MixPad multi-track ses karıştırma ve Express Burn CD Recorder ile doğrudan çalışır. Kullanımı kolay arayüzü dakika içinde düzenleme olacak.

  • WavePad Sound Editor indir-muzik duzenleme programi

WavePad Sound Editor Bilgileri

Son Sürüm: WavePad Sound Editor 5.95

Boyutu: 871 KB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"WavePad Sound Editor 5.95 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status