Windows için Kolay Kullanımlı Ses Editörü

WaveCut Audio Editor, ses dosyalarınızı kolayca düzenlemenize izin veren artan performans ve hız sunan Windows bilgisayarlar için tasarlanmış, bir özellik ile dolu ve güvenilir bir ses düzenleyicisi. Program zahmetsizce gecikmelere neden olmaksızın bir dizi temel işlem gerçekleştirmenizi sağlar ve popüler ses dosyası formatları geniş bir yelpazede destek sağlar.

WaveCut Audio Editor, ses düzenleme hakkında belirli bilgilere sahip olmadığınızda bile ses dosyalarınızı düzenlemenize olanak tanıyan kolay ve basit bir arayüz ile birlikte gelir. Dahası, program iyi yapılandırılmış arayüzü sayesinde birden fazla ses dosyasını aynı anda düzenleyebilir.

WaveCut Audio Editor, OGG, MP3, WMA, WAV, M4A, AIFF, AC3, AAC, MPC, APE, WV, FLAC, TTA, OPUS, ALAC, OptimFROG, SPEEX gibi çok çeşitli biçimlerde ses dosyaları ile çalışmanıza olanak tanır. Düzenlenen ses parçalarını MP3 ve WAV dosyaları olarak kaydedebilirsiniz.

WaveCut Audio Editor, kopyalama, kesme, silme, yapıştırma, susturma, karıştırma ve diğer pek çok işlemi içeren çeşitli temel işlemleri gerçekleştirebilmenizi sağlar. Program, Invert, Amplify, Fade Out, Reverse, Normalize, Fade In, Samplig Rate Converter, Insert Silence vb. gibi ses dosyalarınıza uygulanabilen zengin bir ses efektleri setiyle birlikte gelir.

WaveCut Audio Editor Sistem Bilgileri

Boyut: 2.4 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"WaveCut Audio Editor İndir (Basit Kullanımlı Ses Düzenleyici)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status