August 15, 2022


WALTR, iTunes kullanmadan Windows PC ve Mac’den müzik, zil sesleri, video, PDF ve EPUB dosyaları WiFi ile iOS cihazlara (iPhone, iPad, iPod touch) aktarmayı sağlayan gelişmiş bir programdır. Kablo kullanmadan, herhangi bir program kullanmadan etraftaki WiFi’si açık olan iPhone, iPad cihazlara dosya taşımayı kolaylaştıran harika bir programdır.

iTunes, Apple tarafından tasarlanmış iPhone, iPad cihazların medya içeriğini yönetmek için gerekli olan kapalı bir ortamdır. Apple tüm medya içeriğini iTunes üzerinden satın almanızı umuyor olsa da, kendi içeriğini iTunes’a sürükleyebilir ve otomatik olarak içe aktarabilirsiniz. WALTR, müzik, film, video ve TV şovları için hazırlanmış akıllı otomatik içerik tanıma özelliğini sunar. WALTR başlık, tür, bölüm açıklamasını, aktör bilgisini ve daha fazlasını tanır ve doldurur.

WALTR ile WiFi üzerinden iOS cihazlara kolay dosya aktarımı

WALTR, iTunes yerine geçmez elbette. İçeriğinizi yönetmek için tasarlanmamıştır. Dosyaları iOS cihazınızdan kaldırmak için kullanamazsınız (bunu cihazınız üzerinden yapmanız gerekir). Dosya transferini daha kolay hale getirmek amacıyla tasarlanmıştır. Bir ses veya medya dosyası, herhangi bir biçimde alınır, ardından iOS cihazınıza işlenir, dönüştürülür ve yüklenir. Desteklenen ses formatları; MP3, FLAC, APE, ALAC, AAC, AIFF, WAV, WMA, OGG, OGA, WV, TTA, DFF. Desteklenen video formatları; MKV, AVI, MP4, MOV, MPEG, m2ts, 3GP, WMV, H264, H265. 4K video da desteklenir; bu nedenle 4K filminiz varsa, bu videoyu WALTR programı ile kolayca iPhone, iPad veya iPod touch cihazınıza yükleyebilirsiniz.

WALTR indir

WALTR ayrıca sesli kitap desteğini de içerir. Bir M4B dosyasını uygulamanın üzerine sürüklemeniz yeterlidir ve iBook uygulaması içinde işleyip kitap olarak kullanmayı sağlar.

Kablosuz dosya aktarma

WALTR, yüksek hızlı WiFi bağlantısı ile dosya aktarmaya yeni bir boyut kazandırıyor. WALTR’yi açar açmaz çevrenizdeki tüm WiFi özellikli iOS cihazlarını anında arar ve onlara bağlanır. WALTR ve iPhone’unuz arasındaki köprüyü keşfetmek yalnızca birkaç saniye alır. Hızlı bağlantısı sayesinde büyü boyutlu filmleri veya videoları kolayca aktarmaya imkan sağlar.

WALTR ücretli bir programdır. Şuan indireceğiniz ücretsiz deneme sürümüdür. Deneme sürümü bittikten sonra programı satın almanız gerekir. Ömür boyu lisansı bir defa satın aldığınızda, her yıl abone olmanıza gerek yoktur. 51 MB boyutundadır, Windows 10, Windows 8, Windows 7 ve Mac OS X sistemlerle uyumludur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"WALTR İndir – iTunes’suz WiFi ile iOS Cihaza Dosya Aktarma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status