August 14, 2022


Vuze (Azureus): Ücretsiz Torrent İndirme Programı

Vuze (Azureus) Windows sistemler için açık kaynak kodlu ücretsiz ve Türkçe bir dosya paylaşım programıdır. Vuze eski adı Azureus Programı ile Torrent linklerini indirebilirsiniz. Dosya aldığınız kaynak hakkında ayrıntılı bilgileri görebilirsiniz.  Torrent uygulamaları içerisinde en çok tercih edilen uygulama Vuze (Azureus)’dur.

Vuze (Azureus) diğer torrent programlarına göre Java tabanlı olarak geliştirilmiştir. Tek bir port üzerinden çoklu torrent indirme yapma imkanı sunar. Dosya indirme işlemi herhangi bir nedenden dolayı yarım kaldıysa, kaldığı yerden devam etme özelliğine sahiptir. Bağlantılar için çoklu proxy desteği içermektedir.

Vuze (Azureus) diğer özelliklerin yanı sıra, internet bağlantınızı istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. İndireceğiniz veya yükleyeceğiniz verilere limit koyarak torrent indirirken internet yavaşlamadan da internette gezinebilirsiniz. Yani anlayacağınız tüm interneti torrent indirmeye harcamayacaksınız.

vuze-azureus-son-surum-turkce-indir

Torrent indirmenin yanı sıra video izlemek içinde Vuze (Azureus) programını kullanabilirsiniz. HD görüntü kalitesinde video izlemek de mümkündür.

Vuze (Azureus) Bilgileri

Boyut: 89.65 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Vuze (Azureus) Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status