Ücretsiz en iyi video düzenleme programı

Fotoğraf ve video çekmek vazgeçilmez bir tutkudur. Bulunduğumuz herhangi bir ortamda elimizde telefon veya kamera olduğunda, o anları saklamak için fotoğraf veya video çekimi yaparız. Daha sonra özellikle videolarda istemediğimiz görüntüler olabilir ve bunları videodan silmek veya video kalitesini artırmak veya üzerine bir şeyler yazmak isteyebiliriz. VSDC Free Video Editor ile video dosyalarını işleyebilir ve düzenleme araçları ile düzenlemeler yapabilirsiniz. Profesyonel video editör görünüme ve özelliklere sahiptir. Profesyonel kalitede ücretsiz video düzenleme programı arayanlar, kesinlikle bu programı denemeli.

Tanıtım videoları hazırlamaktan, karmaşık videolar oluşturmak ve düzenlemek için bu ücretsiz yazılımı kullanabilirsiniz. Video kesme, birleştirme, görsel ve ses efektleri ekleme, filtre uygulama, görüntü düzeltme, slayt gösterileri yapmak ve uygun bir film müziği eklemek gibi pek çok düzenleme araçları mevcuttur. Ayrıca videolara profesyonel bir görünüm kazandırmak için gelişmiş parametreler kullanabilirsiniz. Neredeyse tüm popüler video ve ses biçimlerini destekler. DVD, HD ve GoPro videoları da dahil olmak üzere en popüler video / ses formatları ve kodekleri destekler.

vsdc-free-video-editor vsdc-free-video-editor-1

Programın en çekici özelliklerinden biride, profil oluşturmaktadır. Önceden ayarlanmış profilleri kullanarak çeşitli multimedya ve mobil cihazlar için bir çırpıda videolar oluşturmak mümkündür. Sürekli aynı tarz videolar hazırlıyorsanız bu özellik çok faydalı olacaktır.

Videolara yazı ve ses ekleme, grafik ve diyagramlar ile programı bir slayt makinesi gibi kullanabilirsiniz. Ayarlanabilir parametreler, gelişmiş çözünürlüğe sahip gerçek zamanlı VSDC yapma, bir kaç dakika içerisinde büyük boyutlu HD videolar oluşturmak da mümkündür.

VSDC Free Video Editor ile videodan istediğiniz bir kısmı kesip başka bir videoya ekleyebilirsiniz. Fotoğraflardan slayt gösterisi yapabilirsiniz. Kendi videolarınızı veya slayt gösterilerinizi oluşturmak ve bunlar üzerinde düzenlemeler yapmak için mükemmel bir programdır.

vsdc-free-video-editor-2 vsdc-free-video-editor-3

Piyasada VSDC Free Video Editor yazılımı kadar ücretsiz ve kaliteli bir program bulmak mümkün değildir. Bu nedenle kesinlikle bilgisayarınızda olması gereken programlardan biridir. Video düzenlemek ve videolara daha kaliteli bir görünüm kazandırmak için harika bir programdır.

VSDC Free Video Editor 5.5.0 sürümü Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista sistemleri ile uyumludur. XP sistemler için VSDC Video Editor 3.3.5 sürümünü buradan indirin.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"VSDC Free Video Editor İndir – Ücretsiz En İyi Video Düzenleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status