October 5, 2022


Ücretsiz en iyi ekran görüntüsü alma ve ekran videosu kaydetme programı

VSDC Free Screen Recorder, ekran görüntüsü almak ve herhangi bir formatta video dosyaları oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Masaüstü veya belirli bir bölgenin ekran görüntüsünü alabilir veya video olarak kaydedebilirsiniz. Mikrofon veya çeşitli ses cihazları ile ses kaydı da yapabilirsiniz. Bu sayede kolayca video öğreticiler ve sunumlar oluşturabilirsiniz.

VSDC Free Screen Recorder programı son derece kaliteli bir programdır ve harika özellikler içermektedir. Normalde 3-4 farklı program ile yapacağınız işlemleri sadece bu program ile yapmak mümkündür. Farklı video formatlarında ekran videosu kaydetmek mümkündür. Sisteminizde yüklü olan codec bileşenlerine bağlı olarak video ve ses kaydı yapabilirsiniz.

VSDC Free Screen Recorder programı çalıştırın, bilgisayarınıza bağlı bir mikrofondan yaptığınız işlemler ile ilgili açıklamalar yaparak, ses kaydı sayesinde eğitici yardım videoları hazırlamak mümkündür. Bir çok ekran videosu çekme programlarında ses kaydı özelliği yoktur. Ama bu programda var. Çeşitli harici cihazlar ses kaydı yapmanız imkanı sağlar. Bilgisayara bağlı mikrofon veya başka bir ses cihazından ses kaydı yaparak, sesli video kaydı yapabilirsiniz.

vsdc-free-screen-recorder-2

Bir öğretici video oluşturmak istediğinizde, video çekimi sırasında, herhangi bir zamanda çizim moduna geçiş yapabilir ve yakalanan videonun bir alanı işaretlemek için bir kalem kullanabilirsiniz.

Fareye tıkladıktan veya bir tuşa basıldıktan sonra görünecek ipuçları oluşturma imkanı sağlar. Video kaydederken program tıklama esnasında fare imleci konumunu vurgulamak için izin verir ve ve bir fare tıklaması ile tuşa basma olayları için bir ses efekti ekleyebilirsiniz.

Fare imleci konumunu ve tuşa basma izleme haritaları oluşturmayı sağlar. Program, imleç hareketlerinin yanı sıra fare ve klavye tuşlarına tıklama hakkında eksiksiz bilgi depolayan bir dosya oluşturur. Çeşitli video ve ses efektleri sunan profesyonel video öğreticiler ve sunumlar oluşturmak için, video editörü bu bilgileri kullanmanızı sağlar.

vsdc-free-screen-recorder vsdc-free-screen-recorder-1

Bu neden ücretsiz en iyi ekran görüntüsü alma ve ekran videosu çekme programı diyebilirsiniz. Görüntü ve video kaydetme özelliklerini ve işinize yarayacak özellikleri bir arada bulundurması açısından en iyi diyorum. Tüm özellikleri kullandıktan sonra ne kadar harika bir program olduğunu göreceksiniz.

VSDC Free Screen Recorder ücretsiz olarak indirin ve kullanın. Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. Yaklaşık 20 MB indirme boyutu vardır. Sorunsuz bir şekilde aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"VSDC Free Screen Recorder İndir – Ekran Görüntüsü ve Videosu Alma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status