September 29, 2022


voice-translator-free-indir-android-soyleneni-yazan-ve-istenilen-dile-cevirme-programiSes Tercümanı (Voice Translator Free) söylenenleri tercüme etmek için kullanabileceğiniz Android mobil cihazlar için ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır. Uygulama 50’den fazla dil desteği içerir. Yazıları istediğiniz dile çevirmek mümkündür. Bir makale veya yazıyı başka bir dile çevirmek uzun zaman alabilir. Yazmak yerine Ses Tercümanı uygulamasını kullanarak siz söyleyin uygulama istediğiniz dilde yazıya döksün. Söylenenleri yazı çevirmek için harika bir uygulamadır.

Ses Tercümanı uygulaması, metinleri 50’den fazla dile çevirme (konuşulanı yazıya çevirme), yazmak yerine, metinleri söyleyerek yazdırma ve çevirileri dinleme (metinden konuşmaya) olmak üzere üç ana özellik sunar. Söyleneni yazan program arayanlar için gerçekten harika bir uygulamadır.

Konuşulanı yazan ve istenilen dile çevirme uygulaması ile artık makale çevirisi veya yazıları çevirmek daha eğlenceli ve zahmetsiz olacaktır. Ses Tercümanı uygulaması aşağıdaki dilleri destekler;

Afrikanca Arnavutça Arapça + Azerice Bengalce Belarusça Bulgarca Katalanca * + Basitleştirilmiş Çince * + Geleneksel Çince * + Hırvatça + Çekce * + Danimarkaca * + Flemenkçe * + İngilizce * + Esperanto Estonca Filipince Fince * + Fransızca * + Galiçyaca Gürcüce Almanca * + Yunanca + Gujarati dili Hintçe + Haitian Kreole İbranice + Macarca * + İzlandaca Endonezyaca + İrlandaa İtalyanca * + Japonca * + Korece * + Latince Letonca Makedonca Malay dili + Maltaca Norveçce * + Farsça Lehçe * + Portekizce * + Romence + Rusça * + Sırpça Slovakça + Slovence İspanyolca * + Svahili Dili İsveççe + Tamil dili Telugu dili Tay dili + Türkçe + Ukraynaca + Vietnamca + Galce Yiddiş.

Fiyat: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyut: 416 KB

Gerekli sürüm: Android 2.2 ve üzeri

Üretici: Smart Mobile Software

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Voice Translator Free İndir (Android) Söyleneni Yazan ve İstenilen Dile Çevirme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status