Windows için VMware Workstation Pro

VMware Workstation Pro for Windows, tek bir PC üzerinde sanal makineler olarak birden fazla işletim sistemi çalıştırmak için endüstri standardıdır. Binlerce bilişim uzmanı, geliştiriciler ve işletmeler her geçen gün, daha çevik, daha üretken ve daha güvenli olması için Workstation Pro yazılımını kullanmaktadır.

VMware Workstation Pro ile tek bir bilgisayarda birden fazla işletim sistemini çalıştırmayı sağlar. VMware Workstation ile bilgisayarınızda hem Windows, hem Linux,  hem de Pardus ve diğer işletim sistemlerini kullanabilirsiniz. Bu yazılım ile masaüstü bir sistem üzerinde birden fazla işletim sistemini aynı anda çalıştırabilir ve sanal bir network kurabilirsiniz.

Vmware Workstation, Intel x64 platformu üzerinde çalışan bir işletim sistemi üzerine bir uygulama olarak, bir sanallaştırma katmanı olarak kurulur.Bu sanallaştırma katmanının temel işlevi ise fiziksel donanım kaynaklarını sanal makina kaynakları ile ilişkilendirmektir. Sanal makinelerin işletim sistemleri donanımı doğrudan kontrol ettiklerini sanmaktadırlar ama artık cevap veren Vmware sanallaştırma katmanıdır!..

vmware-workstation-pro-for-windows-indir

Bu uygulama ile birden fazla işletim sistemini kullanmanın yanı sıra; İşletim sistemleri arasında dosya transferleri ve dosya işlemlerini yapabilir, çeşitli veri transferlerini gerçekleştirebilir ve işletim sistemlerine uyumlu modülleri diğer işletim sisteminde de çalıştırabilirsiniz.

VMware Workstation Pro ve VMware Workstation Player aynı amaç için tasarlanmışlardır. Ancak Pro sürümünde ekstra özellikler mevcuttur. VMware Player ücretsiz sürümdür.

VMware Workstation Pro for Windows Bilgileri

Son Sürüm: VMware Workstation Pro 12.5

Boyut: 303.66 MB

Dil: İngilizce

Lisans: Deneme Sürümü

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7

Üretici: VMware, Inc

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"VMware Workstation Pro for Windows İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status