August 15, 2022


VMware Player: Sanal Makine Oluşturma Programı

VMware Player Windows bilgisayarda sanal makine oluşturmayı sağlayan ücretsiz bir programdır. Güvenli olduğundan emin olmadığınız yeni programları yüklemeden önce, sanal makinede bu programları deneyerek sisteme zarar vermesini engelleyebilirsiniz. Bilgisayarınızda güvenli bir ortam oluşturmaya benzer. Bu sayede zararlı yazılım içeren yazılımların bilgisayarınıza zarar vermesini engelleyebilirsiniz.

VMware Player ücretsiz masaüstü sanallaştırma yazılımı, uygulaması kolay VMware Workstation, VMware Fusion, VMware Server veya ESX yanı sıra, Microsoft Virtual Server sanal makine veya Microsoft Virtual PC sanal makine tarafından oluşturulan herhangi bir sanal makineyi çalıştırmak için kullanılır.

Tek bir bilgisayar üzerinde aynı anda birden fazla işletim sistemi çalıştırmak mümkündür. Herhangi bir kurulum veya yapılandırma olmadan sorunsuz önceden yapılandırılmış ürünlerden yararlanma imkanı sağlar. Ana bilgisayar ve sanal makine arasındaki veri paylaşabilirsiniz.

VMware Workstation Player diğer özellikleri; 2 yönlü Virtual SMP den yararlanma. 3. parti sanal makineleri ve görüntüleri kullanma. Ana bilgisayar ve sanal makine arasındaki veri paylaşma. Geniş ev sahibi ve misafir işletim sistemi desteği. Sezgisel ana sayfası arayüzü üzerinden sanal makinelere kolay erişim.

VMware Player Ekran Görüntüsü

vmware-player

VMware Player Bilgileri

Boyutu: 74.67 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"VMware Player Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status